Microsoft dāvina iespēju bez maksas lejuplādēt programmatūru – Visual Studio, Windows Server 2003, utt.

Microsoft Latvia sadarbībā ar ISIC valsts svētkos ir sagādājis dāvanu Latvijas studentu saimei, nodrošinot iespēju bez maksas lejuplādēt un lietot virkni vērtīgu programmu, ar kuru palīdzību radīt pašiem savas web lapas un izstrādāt daudz un dažādus citus IT risinājumus.

Microsoft DreamSpark ir projekts, kas ikvienam studentam visā pasaulē neatkarīgi no izvēlētā studiju virziena vai universitātes, nodrošina iespēju par velti lejuplādēt izstrādes un dizaina rīkus, un sākot ar 18.novembri šī unikālā iespēja dota arī Latvija studentiem – reģistrējoties web lapā www.DreamSpark.com un ievadot savu ISIC kartes numuru, kas apstiprina piederību skolnieku un studentu saimei, ikviens no 62 000 ISIC kartes lietotājiem Latvijā var lejupielādēt bezmaksas profesionālos Microsoft izstrādes rīkus.

„Students ir unikāla persona, kurā virmo idejas un sapņi, kas tikai gaida piemērotu brīdi, lai izlauztos un radītu ko brīnumainu. Taču jebkura brīnuma radīšanai ir nepieciešama ne tikai vēlme, bet arī praktiskais pamats, tādēļ mēs nododam studentu rīcībā bezmaksas programmu izstrādes un dizaina rīkus un ceram, ka tas iedvesmos studentus atklāt programmatūras spēku un bezgalīgās iespējas, ko tās var sniegt,” norāda Microsoft biznesa attīstības un mārketinga vadītāja Latvijā Daiga Trumpe.

„Mērķtiecīga sadarbība ar jauniešu un studentu auditoriju ir labs ieguldījums ne tikai katra jaunieša un studenta dzīvē un karjerā, bet arī visas Latvijas nākotnē. Pašlaik mēs dzīvojam informāciju tehnoloģiju laikmetā, un arvien vairāk jauniešu vēlas savu karjeru saistīt tieši ar IT nozari, tādēļ Microsoft DreamSpark ir unikāls projekts, kas dos ikvienam ISIC kartes īpašniekam iespēju realizēt sevi un pilnveidot savas prasmes interneta tehnoloģiju nozarē,” uzskata ISIC direktore Nadežda Tarakanova.

„ Šī ir vienreizēja iespēja apgūt jaunākās tehnoloģijas, turklāt par velti lietojot to, par ko citi maksā naudu. Studentiem tā ir iespēja realizēt dažādas savas idejas, sākot ar WEB dizainu un beidzot ar oriģināliem funkcionāliem risinājumiem, kaut vai savam mobilajam telefonam. Vajag tikai uzdrīkstēties, tas nav sarežģīti – ja vien ir vēlēšanās un mazliet laika iemācīties ko jaunu, sava datora programmu klāstu var papildināt ar paša izstrādātu programmiņu. Digitālā laikmeta piedāvātās tehnoloģijas un to pielietošanas iespējas jauna, aktīva un gudra studenta rokās var pārvērsties par ļoti vērtīgu instrumentu, tādēļ es aicinu ikvienu studentu, arī tos, kuru studijas nav saistītas ar IT, apskatīties, pamēģināt un izdarīt savus secinājumus,” mudina Rīgas Tehniskās universitātes maģistratūras students Microsoft Studentu partneris Jānis Bicāns.

DreamSpark programmas ietvaros studenti var lejupielādēt tādus izstrādes un dizainera rīkus kā Visual Studio Pro (2005 un 2008), Expression Studio , XNA Game studio, Windows Server 2003 Standard, SQL Server 2005 izstrādātāja versiju, Virtual PC 2007 u.c.

Vienlaikus ar šīs programmatūras nodošanu studentu rīcībā, Microsoft aicina jauniešus izmantot tās, lai realizētu savas radošās ieceres un pierādītu savu domu lidojumu starptautiskajā ideju konkursā Imagine Cup (plašāka informācija pieejama www.imaginecup.lv). Šis ir pasaules vadošais studentu tehnoloģiju konkurss, kura galvenais mērķis – iedvesmot izmaiņām, izmantojot tehnoloģijas. Šis konkurss ik gadu pulcē vairāk nekā 200 000 studentu no vairāk nekā 100 valstīm un tajā var pieteikties ikviens jaunietis vecumā no 16 gadiem, kuru interesē IT un kuram piemīt iztēle radīt jaunus risinājumus šodienas problēmām. Konkursam ir dažādās disciplīnas, ieskaitot spēļu izstrādi un digitālo mākslu. Uzvarētāji katrā no disciplīnām var pretendēt uz 3000 līdz pat 25 000 dolāru lielām naudas balvām, kā arī apmaksātu ceļojumu uz Imagine Cup finālu Kairā, Ēģiptē. Reģistrēties konkursam var mājas lapā līdz 2009.gada 1.martam.

Informāciju sagatavoja Microsoft Latvia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us