Microsoft atzīst, ka Windows Vista ir neveiksme

Pat pēc pirmās servisa pakas iznākšanas lielai daļai lietotāju nav mainījies viedoklis par Windows Vista. Microsoft vadītājs Stīvs Balmers (Steve Ballmer) oficiāli apstiprinājis to, kam liela daļa Windows lietotāju ticēja jau sen – Windows Vista operētājsistēma nav uzskatāma par pabeigtu, tā ir tikai pabeigšanas procesā.

Pagājušajā nedēļā notika „Most Valuable Professionals” konference, kurā Stīvs Balmers atklāti paziņojis: „Windows Vista – work in progress*. Tas ir ļoti nozīmīgs veikums, un es uzskatu, ka mēs esam izdarījuši daudzas pareizas lietas, tajā pat laikā mums ir daudz no kā mācīties. Pilnīgi noteikti nav vērts starp jaunām versijām pieļaut piecu gadu pauzi. Vai mēs varētu šo piemirst un skatīties uz priekšu? [..] Mēs nevaram ļaut tam atkārtoties.” Pa pusei jokodamies, pa pusei nopietni teikdams šo citātu, S.Balmers pieminējis, ka arī Windows Vista ir iekarojusi daudzu patērētāju sirdis, tā pat kā Windows XP.

[img]/images/upload/WindowsAero.jpg[/img]
Pēdējās nedēļās Microsoft paši sevi „soda”, dažādā veidā nākot klajā ar paziņojumiem par Windows Vista kļūdām. Tā, piemēram, pirms nedēļas paziņojums nāca no Deivida Krosa (David Cross) puses, kas ir produktu menedžeris un atbildīgais par Vista User Account Control (UAC – drošības pasākumu kopums, kas vairākas reizes pārprasa vai tiešām lietotājs vēlas veikt dažādas izmaiņas sistēmā) izveidošanu. Pēc viņa vārdiem šo opciju Microsoft izveidoja, lai „kaitinātu lietotājus”.

[img]/images/upload/UAC.jpg[/img]

* – darbs progresā (no angļu val.)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us