Microsoft atklāj Windows 7 blogu, pati operētājsistēma joprojām miglā tīta

Vairs nav nekādu šaubu – Microsoft operētājsistēmas nākamā versija būs Windows 7 un tās debija paredzēta tuvāko divu gadu laikā. Lai patērētājs redzētu sistēmas izaugsmi, Microsoft komanda izveidojusi interneta dienasgrāmatu jeb blogu „Engineering Windows 7”, un tajā ziņas rakstīs paši Microsoft izstrādātāji.

Pirmais bloga ieraksts veikts 14. augusta pēcpusdienā, un tā autori ir kompānijas viceprezidenti Jons Devāns (Jon DeVaan) un Stīvens Sinofskijs (Steven Sinofsky). Bloga ierakstā teikts, ka oficiālas detaļas par Windows 7 operētājsistēmu gaidāmas ne ātrāk par 27. oktobri (šajā datumā Losandželosā sāksies Profesionālo Izstrādātāju konference (PDC)), taču potenciālie lasītāji tiek mierināti, ka laiku pa laikam blogā tiks ievietota informācija.

[img]/images/upload/windows-7-wallpaper.jpg[/img]
Papildus tam, Microsoft komanda cer, ka patērētāji atsauksies aicinājumam ziņot viņu vēlmes par Windows 7 iespējām: „Šo blogu esam veidojuši entuziastu, blogeru un Windows fanu vajadzībām. Ar to mēs atklājam divvirzienu diskusiju par Windows 7 veidošanu. Windows sagaida visas liela projekta grūtības – iespēju izvēle, iespēju izveide un izstrāde, kā arī to piedāvāšana augstā kvalitātē. Windows tam papildus pievienojis izaicinājumu visu šo izstrādāt ar patērētāju vēlmēm galvā. Kā komanda un kā individuāli darbinieki mēs turpināsim ievērot šo atbildību,” teikts blogā.

Uzreiz pēc PDC – no 5. līdz 7. novembrim – notiks Windows Hardware Engineering Conference, kuras laikā tiek plānots atklāt vēl vairākas Windows 7 tehniskās detaļas. Kā zināms, pagaidām vienīgā oficiālā informācija par gaidāmo operētājsistēmu ir tās multiskārienjutīgā ekrāna atbalsts.

Blogs

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us