Microsoft atjaunina SideWinder datorspēļu perifērijas līniju

Leipcigā (Vācijā) notiekošajā datorspēļu saietā Games Convention programmatūras gigants Microsoft izrādījis kompānijas jaunākos sasniegumus spēļu perifērijas jomā – SideWinder X6 tastatūru un X5 peli datorspēļu pārvaldīšanai.

Paši Microsoft skaidro, ka tastatūras „visinovatīvākā iespēja” ir iespēja pārvietot ciparu tastatūru vai nu uz labo, vai kreiso ierīces malu. It kā smieklīgā ideja tomēr ir visnotaļ praktiska – ja tastatūras ciparu daļu pārvieto uz kreiso pusi, rūdītajiem „geimeriem” nav jāatrauj roka no peles, ja nepieciešams izmantot šo ierīces daļu (daudzās spēlēs tā ir visnotaļ noderīga). Interesants jaunums ir kruīza kontrole taustiņiem – iespējams ieprogrammēt līdz pat četriem taustiņiem, lai tie „ieklemmētos” un darbotos pat tad, kad rokas no tiem atlaistas. Līdz ar modificējamo tastatūras izkārtojumu, X6 programmatūra ļauj spēļu vajadzībām ieprogrammēt līdz pat 90 dažādām darbībām jeb „makrosiem”; kā jau vairumam „geimeru” perifērijas, arī šai tastatūrai ir taustiņu izgaismošanas opcija (divās krāsās).

[img]/images/upload/microsoftx6.jpg[/img]
[img]/images/upload/microsoftx5.jpg[/img]
SideWinder X5 spēļu pele arī nav nekāds pastarītis. Ierīcei ir deviņi (!!!) taustiņi, no kuriem piecus iespējams ieprogrammēt kā vien sirds vēlas. Peles jutība regulējama darbības laikā (on-the-fly) un tās maksimālais rādītājs ir 2000 dpi. Diemžēl, atšķirībā no pērnā gada augustā atjauninātā zīmola pirmās peles, šai nav iespējams regulēt svaru un nav arī integrētais displejs jutības noteikšanai. Kā pele, tā arī tastatūra būs pieejama jau tuvāko nedēļu veikalā. Paredzams, ka ierīču cena būs 80 un 60 ASV dolāri attiecīgi par tastatūru un peli.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us