Microsoft “apglabājuši” Internet Explorer 6

Kompānija Microsoft organizējuši kampaņu, kura aicina interneta lietotājus atteikties no tīmekļa pārlūka Internet Explorer 6 mūsdienīgu versiju labā. Akcijas ietvaros tika palaista speciāla mājas lapa The Internet Explorer 6 Countdown, kura atspoguļo šī tīmekļa pārlūka lietotāju skaita sarukuma statistiku visā pasaulē.

Šajā mājas lapā Microsoft apkopoja informāciju un instrumentus, kuriem ir jāpārliecina lietotājus pāriet uz jaunākam Internet Explorer versijām. Kā teikts vienā no materiāliem: “Ir pagājuši 10 gadi kopš šī tīmekļa pārlūka dzimšanas. Ir pienācis laiks atvadīties.”

Jaunās mājas lapas mērķis, kā tiek ziņots, ir samazināt IE6 daļu pasaules tīmekļu pārlūku masā līdz 1% un mazāk. Pašlaik IE6 daļa starp visiem tīmekļu pārlūkiem uz Zemes sastāda 12%, kaut arī dažos reģionos šī daļa nesasniedz pat 5%. Piemēram, pēc kompānijas Net Application datiem ASV IE6 daļa sastāda tikai 2,9%.

[img]http://datuve/images/upload/20110308014539.jpg[/img]

Jaunā kompānijas Microsoft mājas lapa satur veselu atsauču kopumu uz materiāliem, kuros ir detalizēti aprakstīta nepieciešamība pāriet uz jauniem tīmekļa pārlūkiem. Tāpat izmantojot šo mājas lapu var atrast dokumentāciju, kā var atjaunot tīmekļa pārlūka versiju, kā arī bannerus, kurus var izmantot privātajās mājas lapās pārejas uz jauniem tīmekļa pārlūkiem un atteikšanos no IE6 propagandai.

Kā avots izmantotas OS News un PC World.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us