Mēnessērdzīga e-pastu sūtīšana varētu kļūt par slimību

Mēnessērdzīga e-pasta vēstuļu sūtīšana drīzumā varētu tikt atzīta par tādu pašu slimību, kā citas, ziņo žurnāls Sleep Medicine. Žurnāla rakstā arī teikts, ka ir lietotāji, kas miegā spēj ievadīt pareizu lietotājvārdu un paroli, lai tikai viņiem izdotos iecerēto realizēt.

Sleep Magazine īpaši akcentē vienu stāstu.

Nesen veikts pētījums, kurā novērota kāda sieviete ar šādu problēmu. Viņa nakts vidū piecēlusies un sūtījusi vairākas dīvainas e-pasta vēstules, piemēram „”[i]!HELP ME P-LEEEEESE[/i]” un “[i]come TOMORROW AND SORT THIS HELL HOLE Out!!!!!![/i]”. Visas sūtītās ziņas vieno netipiska vārdu rakstība, pieturzīmju un atstarpju lietojums. Sieviete pēc pamošanās nav atcerējusies ne momentu, kad tas noticis, ne arī kāpēc. Taču ziņas pasta izejošo ziņojumu sarakstā tomēr bijušas, un tās izsūtītas miega laikā.

Klīnikā noskaidrots, ka pacientei ir visai izteiktas funkcionētspējas miega laikā. Reiz, kamēr viņa palikusi vecāku mājās, viņa ieslēgusi datoru, ievadījusi paroles, palaidusi interneta pārlūku, pieslēgusies savam e-pasta klientam, un sūtījusi dažādas ziņas. Visus šos visai sarežģītos uzdevumus viņa veikusi miegā.

Doktors Foudzia Sidikvi (Dr. Fouzia Siddiqui) no Toledo Medical Center universitātes atzīst, ka šāda problēma ir novērota arī iepriekš un ir daudzi pacienti, kas miegā spēj veikt dažādas darbības.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us