Meklē jaunieti, kurš jūtas droši kameras priekšā

Portāls Datuve.lv meklē cilvēku, kurš interesējas par jaunākajām tehnoloģijām un datoru drošību, kā arī jūtas droši kameras priekšā un vēlas iesaistīties interneta portāla Datuve.lv apmeklētāju informēšanā un portāla attīstībā. Atrašanās kamera spriekšā ir saistīta ar ziņu klāstīšanu Datuve.lv auditorijai. Kā Datuve.lv pārstāvim tev būs iespēja ik mēnesi apmeklēt dažādas IT konferences un produktu prezentācijas, kā arī pirmajam testēt jaunākās tehnoloģijas – mobilos telefonus, videokameras, fotokameras, utt..

Šobrīd Datuve.lv ir divas vakances, darbam no mājām, meklējam:

1) Rakstu autorus un preses ziņu tekstu ievietotājus
2) Cilvēkus kuri var sagatavot un kameras priekšā atraktīvi nolasīt IT drošības ziņas.

Autoru pienākumi – ievietot gatavas preses ziņas un arī pašām tulkot/veidot atraktīvus, inovatīvus un kvalitatīvus rakstus par IT drošību un ar datoriem saistītām lietām. Autors tos pats tos ievieto portālā. Rakstam jābūt kvalitatīvam, bez latviešu valodas gramatikas kļūdām. Darba apmaksa pēc padarītā, tiek slēgts darba līgums, par darbinieku tiek samaksāti autoratlīdzības nodokļi.

Ja esi drošs par sevi, un vēlies dabūt šo amatu, raksti pieteikumu. Lai pieteiktu savu vakanci, sūti e-pastu uz adresi datuve at datuve.lv ar savu foto un CV ar norādi – Redaktora vakancei. Visi dati ir konfidenciāli. Kontakti un pieteikums tikai izmantojot e-pastu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us