McAfee piedāvā iOS datu aizsardzības programmu

Lielākā daļa tehnoloģiju entuziastu, dzirdot par McAfee, iedomājas datoru programmatūru ar minimālu funkcionalitāti un pārspīlētām prasībām, izniekotiem CPU cikliem un dārgiem pakalpojumiem. Taču uzņēmumam ir arī programmatūra, kas paredzēta viedtālruņu lietotājiem.

McAfee jaunākā programma ir [i]WaceSecure iOS Edition[/i], kas paredzēta Apple veidotajām iOS ierīcēm (iPhone, iPad, iPod touch) un tās mērķis ir veidot svarīgu datu dublējumu, lai ierīces zādzības vai bojājuma gadījumā samazinātu zaudējumus.

[img]http://datuve/images/upload/20110818185931.jpg[/img]
“Mēs esam priecīgi, ka varam paplašināt savas programmatūras atbalstu un piedāvāt aizsardzību vienai no populārākajām mobilo ierīču operētājsistēmām pasaulē,” stāsta McaAfee prezidents Tods Gebharts. “Patērētāju mobilajās ierīcēs mēdz glabāties ļoti svarīga informācija. McAfee WaveSecure programmatūra ar tiešsaites portāla un bezvadu tehnoloģiju palīdzību dublē svarīgos lietotāja datus. Tādēļ gadījumā, ja ierīce tiek nozagta, pazaudēta vai sabojāta (vai lietotājs nejauši izdzēsis informāciju), dati paliek drošībā un tiem var viegli piekļūt.” Programma ne vien dublē datus, bet arī palīdz attālināti noteikt ierīces atrašanās vietu.

Ja programmas piedāvātās funkcijas šķiet pazīstamas, droši vien tas ir tādēļ, ka daļa no tām jau ir pieejamas vai drīz būs pieejamas iOS lietotājiem. iCloud pašlaik atrodas testēšanas stadijā un būs pieejams kopā ar iOS 5 šī gada rudenī – iCloud dublēs attēlus, dokumentus, lietotnes, grāmatas, kontaktus, kalendāra informāciju, kā arī palīdzēs noteikt iOS ierīces atrašanās vietu. iCould lietotājiem tiks piedāvāta bezmaksas vieta datu uzglabāšanai (5GB).

Ja kāds tomēr nevēlas izmantot bezmaksas iespējas, McAfee produktu Apple App Store programmatūras veikalā iespējams iegādāties par 20 ASV dolāriem.

[url=http://www.dailytech.com/McAfee+Outs+20+iOS+Data+Protection+App+for+iOS+iCloud+Does+It+for+Free/article22453.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us