Maunt-Klemensas bibliotēka paliek bez interneta

Mičiganas štatā, ASV ir neliela pilsētiņa saukta par Maunt-Klemensu, kur dzīve rit nesteidzīgu gaitu, tik pat mierīga un rāma, kā Klintonas upe, kuras krastos tā atrodas.

Starp citām mazpilsētām Maunt-Klemensa izceļas ar saviem dziednieciskajiem minerālūdens avotiem. Tā pat tika dēvēta par “Amerikas vannu galvaspilsētu” laika posmā, kad ārstnieciskās peldes bija īpaši populāras.

Diemžēl pat nomierinošās minerālūdens vannas nespēj pienācīgi cīnīties ar … mūsu laikmeta mēri – Internetu.

Maunt-Klemensas publiskā bibliotēka ir ievērojama ar to, ka ir dibināta 1865. gadā, kā arī pēdējā laikā to sākuši apmeklēt arvien vairāk un vairāk aizdomīgu tipu.

Pēc padziļinātas izpētes ir noskaidrots, ka cienījamie pilsoņi izmanto šīs tikpat cienījamās bibliotēkas datorus, nevis lai lasītu bībeli elektroniskā formatā, bet nekaunīgā un ļoti nepieklājīgā veidā, bez apstājas blenztu uz pornogrāfiskiem attēliem Internetā.

Datori atrodas visu citu bibliotēkas apmeklētāju, tai skaitā bērnu, acu priekšā un viņus nav iespējams pārcelt uz citu telpu, jo tā nav nekāda Kongresa bibliotēka, galu galā, stāsta nelaimīgās bibliotēkas direktors Donalds Vorrels.

Ko? Protams, ka tur ir uzstādīti filtri! Taču kā jebkuras demokrātiskas valsts demokrātiskas pilsētas ne mazāk demokrātiskā bibliotēkā, ikvienam pieaugušam cilvēkam ir tiesības šos filtrus izslēgt, ko arī viņi, ne mirkli nekavējoties, dara. (Nez, kā būtu dienvidu štatos?)

Tika pieņemts lēmums Internetu bibliotēkā atslēgt pavisam un ieteikt pilsoņiem biežāk apmeklēt nomierinošās vannas.

Daži cilvēki (viena sieviete) gan mēģināja par to sūdzēties vietējā televīzijā, teikdama, ka gājusi uz bibliotēku, lai tīklā meklētu informāciju “par karjeras iespējām”, un Internets esot atslēgts nepamatoti.

Nu re! Dzīve turpina nesteidzīgi virzīties uz priekšu Klintonas upes krastos.
Maunt-Klemensas publiskās bibliotēkas datorus tagad rotā uzraksts “out of order”.

Avots: [url=http://www.wxyz.com/wxyz/nw_local_news/article/0,2132,WXYZ_15924_5173395,00.html]www.wxyz.com[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us