Matrox TripleHead2Go – tagad arī platekrāna monitoriem

Lai iegūtu iespēju datoram pieslēgt vairāk nekā 3 monitorus ar augstu izšķirtspēju, nepieciešamas vai nu divas videokartes, vai nu Matrox risinājums TripleHead2Go. Pirms vairāk nekā diviem gadiem prezentētais risinājums ļauj video signālu raidīt uz 3 monitoriem vienlaikus, tādējādi radot izcilu lidošanas spēļu simulatoru vai failu apstrādes darba staciju. Matrox paziņojuši, ka būs pieejama jauna – platekrānam piemērota – TripleHead2Go programmatūras versija.

Datoru entuziastu vajadzībām piemērotā Tripmegead2Go Digital Edition „kastīte” sniedz iespēju vienā slēgumā sakombinēt trīs platekrāna ekrānus, maksimāli izveidojot 5040×1050 pikseļu lielu ekrānu (katram monitoram maksimālā izšķirtspēja – 1680×1050 pikseļi). Papildus maksimālajai – 5,3 megapikseļu izšķirtspējai – kompānijas atjauninātais produkts piedāvā no video izejas „izspiest” izšķirtspēju arī trijiem 1440×900 monitoriem (4320×900).

[img]/images/upload/matrox_wide.jpg[/img]
Jaunās monitoru izšķirtspējas iespējams izmantot līdzko uzstādīta svaigākā ierīces programmatūra (firmware) – v2.3.40. To par brīvu iespējams lejupielādēt Matrox mājas lapā. Jāpiezīmē, ka šobrīd Matrox TripleHead2Go iespējams savietot ar vairāk nekā 250 dažādām spēlēm (piemēram, Age Of Empires 3, Doom 3, World Of Warcraft, UT u.c.), un ierīce darbojas DirectX 10 vidē uz Windows XP vai Vista ar teju jebkuru ATI un Nvidia videokarti.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us