MasterCard nepieņems maksājumus no pirātu mājas lapām

MasterCard maksājumu sistēma pārtrauks finanšu transakciju procesu no mājas lapām, kuras pārdod mūzikas ierakstu, filmu, spēļu un cita digitālā satura pirātu kopijas bez atļaujas.

Pēc amerikāņu juristu viedokļa, pēc pašu gribas MasterCard, tāpat kā citas maksājumu sistēmas, diez vai tā rīkotos. Šādu paziņojumu iemesls – nebijusi ietekme no ASV izklaides sektora lobistiem.

Septembrī abās palātās Amerikas likumdevēji pieņēma tā saucamo The Combating Online Infringement and Counterfeits Act, kas vērsts uz interneta pirātisma novēršanu ar netiešām metodēm.

Šī projekta galvenā doma ir tajā, ka ja nevar apspiest pirātismu, izdzenot to no interneta un pārvietojot to citā domēnu zonā vai mājas lapā, tad jācenšas bloķēt tā finanses.

[img]http://datuve/images/upload/20101222011937.jpg[/img]

Attiecībā uz jaunām iniciatīvām maksājumu sistēmu pārstāvji pagaidām ne pārāk izrāda savas vēlmes. Tā, MasterCard, Visa un AmericaExpress visiem spēkiem cenšas izvairīties no jebkādām tēmām, kuras ir saistītas ar attiecībām ar nozares asociācijām RIAA un MPAA.

«MasterCard ir nopelnījis cieņu par savu aktīvu pozīciju pirātu mājas lapu problēmu risināšanā, kuras bieži vien māna pircējus. Viņi (MasterCard) vērsās pie mums un piedāvāja sadarbību, kurai jābūt efektīvai un produktīvai”, – paziņoja Mitčs Gleizers no RIAA.

Kā avots izmantota worldtech24.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us