Marks Rusinovičs strādās Microsoft labā.

Šodien Microsoft paziņoja, ka ir izdarījuši kādu pirkumu. Viņi ir ieguvuši savā īpašumā [i]Winternals[/i] un [i]Sysinternals[/i].
Tā ir kompānija, kas izstrādāja bezmaksas instrumentus un programmas Windows dzīļu pētniecībai, kā arī bija pazīstami kā drošības eksperti. Marks Rusinovičs un Brūss Kogsvels nodibināja [i]Winternals[/i] un [i]Sysinternals[/i] uzņēmumu 1996. gadā (tad to sauca [i]NTinternals[/i]).

Cena, kuru Redmonda ir samaksājusi, netiek izpausta. Var nojaust, ka pati kompānija viņus tik ļoti neinteresēja, cik iespēja iegūt tās augsti kvalificētos darbiniekus.

Programmatūras gigants ilgi meta lokus ap Winternals, gluži kā haizivs ap savu upuri. Marks Rusinovičs ir uzrakstījis vairākas grāmatas par Windows uzbūvi un kā saka Microsoft Platformu un Servisu nodaļas arhitekts Džeisons Garms, Marks ir starp pirmajiem pieciem vai desmit cilvēkiem pasaulē, kad runa ir par Windows uzbūves pārzināšanu.

Rusinovičs turpmāk nodarbsies ar to, ka palīdzēs izstrādāt Windows kerneli, viņa augsti vērtētā tehniskā ekspertīze, domājams, atvieglos dzīvi kā Microsoft, tā arī Windows lietotājiem.

Nopērkot [i]Winternals[/i], Microsoft ir ieguvusi visas bezmaksas programmas, [i]Sysinternals[/i] web saitu un citus produktus, ko izstrādājusi šī kompānija. Tādi leģendāri un gadiem ilgi lietoti instumenti, kā Filemon, Regmon, Process Explorer un citi, tagad piederēs Microsoft. Tiek apsvērta iespēja [i]Winternals’ Recovery Manager[/i] integrēt savos līdzīgos produktos, tādos kā [i]System Center Data Protection Manager[/i]. Arī [i]Sysinternals[/i] mājaslapa, ļoti iespējams, drīzumā tiks “integrēta” MSDN vai kur citur.

Avoti: [url=http://news.com.com/2100-1016_3-6095376.html?part=rss&tag=6095376&subj=news]news.com[/url], [url=http://www.winternals.com/Company/PressRelease92.aspx]winternals.com[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us