Māmiņu asociācija prasa GTA4 spēles pārdošanu tikai pieaugušajiem

„Braukšana dzērumā pie stūres nav spēlīte! Un tas nav arī joks! Braukšana pie stūres dzērumā ir smags noziegums un tas ir jānovērš.” Nē, šī nav kādas CSDD kampaņas reklāma, tas ir citāts no kāda paziņojuma presei, saistīts ar tik populārās spēļu sērijas Grand Theft Auto ceturtās daļas iznākšanu.

Līdzīgi kā pie mums atrodamas apvienības, kas kontrolē jauniešu izklaidēšanos naksnīgajās pilsētās, ASV nodibināta asociācija „Māmiņas pret braukšanu dzērumā”, kas nu ar pilnu krūti pieķērušās pie nupat iznākušās GTA4 spēles iztirzāšanas. Apvienība pieprasa visas spēļu kopijas nekavējoties izvākt no veikalu plauktiem un marķēt tās par AO jeb „Tikai Pieaugušajiem” paredzētu izklaidi.

[img]/images/upload/GTA4_1.jpg[/img]
Iemesls tam ir tieši iespēja spēles vidē piedzerties un sēsties pie stūres. Papildus tam, pretdzeršanas māmiņu klubs arī vēlas, lai spēles izstrādātājs Rockstar Games pārtrauktu turpmāku spēles izplatīšanu – aiz cieņas pret tiem miljoniem upuru un cietušo, kas iekļuvuši negadījumā tieši dzērušu šoferu dēļ.

[img]/images/upload/GTA4_2.jpg[/img]
„Mēs patiesi respektējam „Māmiņas pret braukšanu dzērumā” misiju, taču uzskatām, ka spēles reitings M [Mature] ir vairāk nekā pietiekams, lai izprastu tās būtību,” teikts izstrādātāju atbildes paziņojumā. Rockstar Games jau, šķiet, pieraduši pie nemitīgas publicitātes – kopš GTA sērijas spēles ir kā no jauna piedzimušas, nav bijusi versija, kas netiktu publiski izķengāta un nosodīta. Izplatītājus pat ir vainojuši pie dažādām ielu apšaudēm, kuras it kā ir izraisītas, tieši pateicoties Grand Theft Auto.

[img]/images/upload/GTA4_3.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us