MacWorld prezentē 17 collu klēpjdatoru MacBook Pro

Apple ikgadējās prezentācijas laikā noslēpumainības plīvurs atsegts klēpjdatoram MacBook Pro ar 17 collu ekrānu. Interesantākais šajā modelī ir nevis tā korpuss, kas veidots no alumīnija, līdzīgi kā iepriekš prezentētie MacBook un MacBook Pro ar 15 collu ekrānu, bet gan tā akumulators, kurš nodrošina neiedomājamu darbības laiku šāda izmēra ierīcei.

Kompānija akcentē, ka tajā pat laikā šis produkts ir pasaulē plānākais un vieglākais savā klasē. Tam ir 1900 x 1200 punktu ekrāns ar 700:1 kontrasta līmeni. Lai arī standarta komplektācijā tiek piedāvāts glancētais ekrāns, kas daudzos apstākļos piedāvā dzīvīgākas krāsas, piemaksājot 50 dolārus, iespējams iegūt daudzuprāt labāko matētu virsmu.

[img]/images/upload/macbookpro17_1.jpg[/img]
[img]/images/upload/macbookpro17_2.jpg[/img]
Tehnoloģiskā ziņā sistēma ir līdzīga 15 collu modeļiem. Par 2800 ASV dolāriem iespējams iegūt datoru ar LED aizmugurapgaismojumu, 2,66 GHz Intel Core 2 Duo procesoru ar 6 MB L2 kešatmiņu, 4 GB 1066 MHz DDR3 atmiņu, Nvidia GeForce 9400M (integrēto) un 9600M GT (papildus) videokartēm, 320 GB cieto disku un klasisko Apple [i]slot-loading[/i] multifunkcionālo diskdzini.

[img]/images/upload/macbookpro17_3.jpg[/img]
Ierīces akumulators pēc Apple vārdiem nodrošinās pat 8 stundu ilgu darbību, ja tiks izmantota integrētā grafikas karte, un 7 stundu ilgu darbību ar ārējo adapteri (9600M GT). Litija polimēru akumulatoru uzlādēt varot līdz pat 1000 reizēm. Diemžēl nav labuma bez ļaunuma – vietas taupīšanas nolūkos akumulators nav izņemams un nomaināms, taču to, līdzīgi kā ar iPod vai iPhone būs iesējams nomainīt ar Apple starpniecību.

[img]/images/upload/macbookpro17_4.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us