MacWorld 2009 laikā varētu tikt prezentēts iPhone Nano

Jau kopš iPhone parādīšanās tika baumots, ka tālrunim būs mazākie „brāļi” – iPhone Nano un iPhone Shuffle. Neilgi pirms janvārī paredzētā Apple MacWorld Expo pasākuma, kurā parasti norit vairāku jaunu kompānijas produktu prezentācija, no jauna atsākušās spekulācijas par iespējamu iPhone mazākās versijas izlaišanu – Nano.

Par pamatu baumām ir vairāki tālruņu ietvaru ražotāji, kas sākuši piedāvāt dīvainas formas iPhone tālrunim paredzētus korpusa aizsargus. Aptuveni 25 ASV dolārus vērtus dažādu krāsu ietvarus tālrunim iPhone Nano piedāvā ražotājs XSKN – kompānija, kas sāka piedāvāt iPhone 3G un ceturtās paaudzes iPod Nano ietvarus vēl pirms ierīces bija oficiāli prezentētas. Lai arī daudzi joprojām ir skeptiski par iespējamo ilgtermiņa baumas realizēšanos dzīvē, vairāki Apple fani jau iegādājušies XSKN lapā pieejamos produktus. Līdzīgus produktus piedāvāt sākuši arī iDealsChina.

[img]/images/upload/iphonenanocase1.png[/img]
Ja var ticēt plašsaziņas līdzekļu „uzraktajai” informācijai, Apple iespējamais Nano tālrunis varētu būt platāks un īsāks, taču biezāks nekā oriģinālais iPhone. Šis tālrunis varētu kļūt pieprasīts to patērētāju vidū, kas nevar atļauties iPhone 3G. Tiesa – kamēr iPhone 3G ekrāns ir 480×320 pikseļi, tiek lēsts, ka Nano modelim tas būtu vien 320×240 pikseļi. Tādējādi tālrunis kļūtu pilnībā nesavietojams ar jebkuru Apple App Store programmu veikalā pieejamo programmu. Šobrīd aktuālā informācija liecina, ka tālrunim varētu būt akselerometrs, gaismas sensors un citas iPhone populāras iespējas, taču tam nebūtu 3G sakari, līdzīgi kā pirmās paaudzes tālrunim.

[img]/images/upload/iphonenanocase2.jpg[/img]
Jāpiezīmē, ka 2009.gada Apple MacWorld Expo varētu būt pēdējais šāda veida pasākums. Portāls Gizmodo ziņo, ka tajā ar savu slaveno runu nepiedalīsies kompānijas ideju ģenerators un daudzu produktu autors Stīvs Džobs (Steve Jobs), to skaidrojot ar veselības problēmām. Viņa vietā runu teiks kompānijas produktu mārketinga viceprezidents Fils Šillers (Phil Schiller).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us