Lulz Security nolēma atvadīties… lai turpināt veikt uzbrukumu

Lulz Security hakeru komanda, kura ietekmēja visu tīkla pasauli, pasludināja par projekta beigām. Bet daļa no LulzSec hakeriem turpinās uzlauzt valsts mājas lapas cita hakeru „kooperatīva” sastāvā – “grupējumā” Anonymous.

Atvadu vēstulē grupa atklāja, ka tās sastāvā ietilpa 6 cilvēki, bet projekts sākotnēji bija domāts 50 dienām. Citāts no Lulz Security atvadu vēstules: “Ir pienācis laiks teikt „Laimīgu ceļu!”. Plānotais 50 dienu kruīzs tuvojas noslēgumam, un tagad mums visiem būs jāiet savs ceļš… Paldies, ka bijāt kopā ar mums”.

Šo 50 dienu laikā tika veikti vairāki desmiti veiksmīgu DDoS-uzbrukumu un Fox kanāla mājas lapu, Sony korporācijas, FBI, ASV senāta, CIA un Britānijas aģentūras cīņai ar organizēto noziedzību iekšējā tīkla uzlaušanas. Pēdējā Arizonas sabiedrības drošības departamenta servera uzlaušana beidzās ar to, ka tīklā nonāca policistu un to informatoru dati: privātā un dienesta sarakste, vārdi, adreses, paroles. Tie ir slavenākie Lulz Security uzbrukumi.

[img]http://datuve/images/upload/20110629005027.jpg[/img]

Komandas izjaukšana tika veikta „drošības nolūkos”. Risinājumu varēja ietekmēt arī viena no komandas dalībniekiem arests. Atvadu vēstulē projekta noslēguma iemesli netiek minēti.

Ir jāatzīmē, ka daļa no LulzSec hakeriem cieši sadarbosies ar citu hakeru „kooperatīvu” – Anonymous, kas turpinās uzlauzt valsts mājas lapas un aicinās citas hakeru grupas „atklāt uguni pret jebkuru valdību vai aģentūru, kuras traucē viņu darbību”.

Kā avots izmantotas computerweekly.com un Twitter.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us