LokiTorrent cīnās pret MPAA

Iepriekš rakstījām par MPAA (Motion Picture Association of America) cīņu pret [i]BitTorrent[/i] failu apmaiņas tīkliem (rakstu skatīt [url=/raksts/529/Vai_BitTorrent_gaida_drosa_nave]šeit[/url]). Viens no apsūdzētajiem [i]LokiTorrent[/i] ir nolēmis uzsākt pretošanos un lūdz ziedojumus, lai varētu uzsākt legālu cīņu pret MPAA tiesā.

[i]LokiTorrent[/i] atšķirībā no citiem [i]BitTorrent[/i] trakeriem, kuri pārtrauca savu dabību pēc brīdinājuma vēstuļu saņemšanas no MPAA, ir nolēmuši cīnīties. Lai to izdarītu, protams, ir nepieciešami lieli naudas līdzekļi advokātu algošanai. [i]LokiTorrent[/i] rēķinās, ka nepieciešami aptuveni 30 000 ASV dolāru mēnesī. Ieejot [url=http://www.lokitorrent.com/][i]LokiTorrent[/i] mājas lapā[/url] redzam sekojošu uzrakstu:

[q]LokiTorrent is officially being sued by the MPAA (Image of the legal paper here)! If you’ve ever benefited from this site or file-sharing in general, now is the time to show your support. We are looking at a cost of $30K per month in fees. Please don’t think that reaching 100% will ensure an open and shut case, as we all know the tactics of the MPAA. Recent estimates by attorneys are looking at 2-3 times this amount in a full-on battle. Help us fight back and ensure your right to share doesn’t end here.[/q]
Redzams arī, cik naudas saziedots uz doto brīdi (brīdī, kad raksts rakstīts tie bija 26 247$). Lai parādītu, ka nav nobijušies no MPAA, lapa vēlarvien funkcionē.

Raksta avots: [url=http://www.theregister.co.uk/2004/12/31/lokitorrent_fights_mpaa/]The Register[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us