Logitech prezentē kontrolieri Guitar Hero spēlei

Guitar Hero ir viena no populārākajām izklaidējošajām spēlēm, kuru dēļ daudzi iegādājas kādu no konsolēm. Lai arī komplektā ar spēli iespējams iegādāties īpašu vadības ierīci, Logitech augustā paziņoja, ka izstrādā vairākus augstākā līmeņa spēles kontrolierus tieši Guitar Hero un Rock Band spēlēm. Pirmais no tiem – Wireless Guitar Control – ir klāt.

Ierīces pilnais nosaukums ir Logitech Wireless Guitar Control Premiere Edition un, kā jau nojaušams, tā ir bezvadu. Atšķirībā no Guitar Hero komplektā iekļautā kontroliera, šis veidots daudzkārt reālistiskāks – ģitāras grifs veidots no koka, savukārt vairāku citu detaļu apdarē izmantots rožkoks.

[img]/images/upload/logitechguitarcontroller-sb.jpg[/img]
Uz grifa atrodamie taustiņi spēles vadīšanai izstrādāti īpašajā Logitech tehnoloģijā, līdzīgā kāda izmantota tastatūru taustiņiem. Tas taustiņus padara klusākus un tajā pat laikā ļoti precīzus. Kontrolieris darbojas ar 2,4 GHz tehnoloģiju un teorētiski nodrošina uztveršanu apmēram 10 metru attālumā. Ģitāra darbināma ar AA baterijām. Diemžēl ierīce darbosies tikai ar Sony ražotajām PlayStation 2 un 3 konsolēm. Produkta cena – 250 ASV dolāri (veikalos būs pieejams decembrī).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us