Logitech piedāvā jaunus produktus datorspēlēm

[b]Logitech[/b] (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) izziņo jauno Logitech® G sēriju, kas atspoguļo uzņēmuma jauno pieeju datorspēļu produktiem. Jaunajā sērijā ir pārstrādātas sešas pircēju vidū iecienītas datorpeles un tastatūras, kā arī divas jaunas austiņas.

“Ar Logitech G sēriju mūsu aizraušanās ar zinātni strādā jūsu labā,” sacīja Ehtisham Rabbani, Logitech datorspēļu nodaļas vadītājs. “Līdzīgi kā spēlētāji visu laiku cenšas uzstādīt jaunus rekordus, mūsu inženieri cenšas pārspēt zinātnes robežas. Gandrīz 20 gadus mūsu spēle ir bijusi nerimstoša nodarbošanās ar to, kas būs tālāk – un tas mums labi padodas. Ar Logitech G mēs turpināsim sasniegt ātruma, precizitātes, uzticamības, pat intuitivitātes robežas. Mēs to darām, jo spēlētāji sagaida, ka mēs pārsniegsim robežas tāpat kā viņi. Katra dizaina izvēle un inženiera strīds vēlu vakarā kalpo vienam mērķim – palīdzēt spēlētājiem sasniegt labāko rezultātu. Kad uzvar zinātne, uzvar arī spēlētājs.”

[img] /images/upload/20130321223045.jpg[/img]

Izmantojot infrasarkano tehnoloģiju, Logitech pētīja mijiedarbību starp plaukstu un ierīci spēles laikā. Rezultātā spēlētāji jaunajā Logitech G sērijā var sagaidīt vairākus uzlabojumus. Lai uzlabotu izturību un ērtības, stratēģiskām taktiskajām zonām, kas tika atklātas testēšanas laikā, tika pievienoti moderni virsmas materiāli. Augsta kontakta zonām Logitech pievienoja pret pirkstu nospiedumiem izturīgu pārklājumu, savukārt plaukstas saskares zonām ir hidrofobs pārklājums, lai pasargātu rokas no pielipšanas. Atkarībā no modeļa, datorpelei ir mīksta vai sausa satvēriena vieta lielākām ērtībām un kontrolei. Abām tastatūrām ir divkāršs taustiņu ultravioletais pārklājums, kas nodrošina papildus izturību un ilgmūžību, kā arī pret pirkstu nospiedumiem izturīgs pārklājums.

Turklāt Logitech G100s optiskajai datorspēļu pelei un G400s optiskajai datorspēļu pelei ir īpaša Delta Zero sensoru tehnoloģija. Optimizēta augstas precizitātes kursora kontrolei, šī jaunā sensoru tehnoloģija precīzi atbild uz rokas kustībām. Turklāt visām jaunajām Logitech G pelēm ir zemas berzes politetrafluoretilēna (PTFE) pamatne, kas samazina kavēšanos un nodrošina plūstošas kursora kustības un uzlabotu precizitāti.

[img] /images/upload/20130321223157.jpg[/img]

[b]Logitech G700s uzlādējamā datorspēļu pele[/b]

Logitech® G700s uzlādējamā datorspēļu pele ir bezvadu datorspēļu pele ar datu pārraides ātrumu, kāds ir datorspēļu pelei ar vadu. Faktiski tā uztur konsekventu datu pārraidi – vai nu pa 2,4 GHz bezvadu savienojumu vai ar USB savienojumu, kas ir līdz pat astoņām reizēm ātrāks nekā spēj nodrošināt parasta USB pele. Ja jūsu spēle ievelkas, varat turpināt spēlēt un uzlādēt peli vienlaicīgi, pārslēdzoties uz kabeļa savienojumu, izmantojot standarta mikro USB kabeli. Pelei ir izturīgs hidrofobs pārklājums, kas pasargā plaukstu no pielipšanas pelei, savukārt sausa satvēriena vieta sānos nodrošina stabilitāti rokai. Lejupielādējot Logitech programmatūru datorspēlēm (LGS), jūs varat paaugstināt savas spēles iemaņas ar 13 programmējamām vadības iespējām, kas ļauj jums programmēt vienkāršas darbības, sarežģītas makrokomandas ar vairākiem taustiņsitieniem, atkārtojumiem un lietotāja definētiem kavējumiem. Sagaidāms, ka Logitech G700s uzlādējamā datorspēļu pele būs nopērkama par €99.99.

[img] /images/upload/20130321223222.jpg[/img]

[b]Logitech G500s lāzerpele datorspēlēm[/b]

Piemērota FPS geimeriem, Logitech® G500s lāzerpelei datorspēlēm ir spēļu klases lāzerizsekošana precīzai kursora vadībai uz dažādām virsmām un īpaši ātrs divējāda režīma ritināšanas rullītis. Tai tāpat ir izturīgs hidrofobs pārklājums, lai pasargātu plaukstas no pielipšanas un sausa satvēriena vieta. Tās svars ir pielāgojams līdz pat 27 gramiem un tai ir smaguma centra regulēšanas iespēja, kas nozīmē, ka varat to noregulēt jūsu iecienītajam spēles stilam. Varat pārslēgties no pikseļu precīzas mērķēšanas pie 200 DPI līdz zibenīgiem manevriem līdz pat 8200 DPI ar divām pogām, kas izvietotas netālu no rādītājpirksta. Logitech G500s lāzerpelei datorspēlēm ir 10 programmējamas vadības iespējas. Logitech programmatūru var izmantot arī, lai mainītu spēļu komandas. Sagaidāms, ka Logitech G500s lāzerpele datorspēlēm būs nopērkama par €69.99.

[b]Logitech G400s optiskā pele datorspēlēm[/b]

Logitech® G400s optiskā pele datorspēlēm turpina Logitech® MX518 optiskās datorspēļu peles un Logitech® optiskās datorspēļu peles G400 augstos standartus. Šī funkcionālā spēļu pele ir konstruēta īpaši FPS spēlēm un tai ir Logitech īpašā Delta Zero sensoru tehnoloģija augstas precizitātes kursora kontrolei. Tai tāpat ir hidrofobs pārklājums, lai pasargātu jūsu rokas no pielipšanas, kā arī mīkstas satvēriena vietas un pret pirkstu nospiedumiem izturīgs pārklājums uz galvenajām pogām, lai aizkavētu to izbalēšanu. Ar LGS jūs varat pielāgot astoņas programmējamas pogas. Pelei ir primārie mehāniskie mikroslēdži, kuru mūžs novērtēts līdz 20 miljoniem klikšķu. Programmējamās pogas ļauj jums pārvietoties caur vairākiem DPI iestatījumiem, lai ātri izvēlētos ekrāna iespējas, skenētu spēles karti vai pārslēgtos uz pikseļu precīzu FPS snaiperu mērķēšanu vai RTS vienību atlasi pie 400 DPI – tas viss ērti pieejams virs un zem ritināšanas rullīša. Sagaidāms, ka Logitech G400s optiskā datorspēļu pele būs nopērkama par €59.99.

[b]Logitech G100s optiskā pele datorspēlēm[/b]

Logitech® G100s optiskā pele datorspēlēm ir vienkārši lietojama un īpaši veidota jūsu iecienītākajām RTS un MOBA spēlēm. Tā seko Logitech® G1 pelei un Logitech® datorspēļu pelei G100, tai ir pogas, kas konstruētas biežai klikšķināšanai un Logitech īpašā Delta Zero sensoru tehnoloģija precizitātei. Parasta pele nevar izturēt kratīšanos intensīvu spēļu turnīru laikā, savukārt īpaši izturīgajai Logitech G100s datorspēļu pelei ir moderni primārie mehāniskie mikroslēdži, kuru mūžs novērtēts līdz 20 miljoniem klikšķu. Pelei ir arī izturīgs hidrofobs pārklājums, lai pasargātu jūsu plaukstu no pielipšanas, savukārt galvenajām pogām ir pret pirkstu nospiedumiem izturīgs pārklājums, lai aizkavētu to izbalēšanu. Pele būs piemērota lielām vai mazām rokām, kā arī būs vienlīdz ērta lietošanai gan ar kreiso, gan labo roku un nodrošinās drošu satvērienu garu spēļu sesiju laikā. Sagaidāms, ka Logitech G100s optiskā datorspēļu pele būs nopērkama par €39.99.

[b]Logitech G19s datorspēļu tastatūra[/b]

Logitech® G19s datorspēļu tastatūrai ir integrēts, pielāgojams krāsu GamePanel™ LCD ekrāns. Ekrāns nodrošina vienmērīgu informācijas plūsmu, to skaitā svarīgu spēles statistiku, spēlei specifisku lietotņu informāciju, kā arī pielāgojamus informācijas paneļus. Ar pielāgojamu aizmugurapgaismojumu iespējams izvēlēties kādu no 16 miljoniem nokrāsu un piešķirt noteiktu krāsu katram profilam un profila režīmam tajā pašā spēlē. Tastatūrai tāpat ir moderni virsmas materiāli, kas nodrošina izturību un komfortu. Hidrofobs pārklājums uz delmu atpūtas vietas pasargā jūsu rokas no pielipšanas, bet izturīgs divkāršs UV pārklājums taustiņiem nodrošina īpaši ilgu kalpošanas laiku. Ar LGS, jūs varat konfigurēt 12 programmējamus G taustiņus ar līdz pat 36 dažādām funkcijām trīs atšķirīgos režīmos ar trīs makrokomandām taustiņam. Divas ātras USB 2.0 pieslēgvietas ļauj jums pārsūtīt datus uz un no ierīcēm, piemēram, MP3 atskaņotājiem un zibatmiņām, tai pat laikā lādējot ierīces akumulatoru. Sagaidāms, ka Logitech G19s datorspēļu tastatūra būs nopērkama par €199.99.

[b]Logitech G510s datorspēļu tastatūra[/b]

Lai padarītu sarežģītas darbības vienkāršas, Logitech® G510s datorspēļu tastatūrai ir 18 programmējami G taustiņi, kas ļauj konfigurēt līdz pat 54 atšķirīgas funkcijas trīs dažādos režīmos, ar trijām makrokomandām vienam taustiņam, kad izmantojat LGS. Papildus pielāgojam krāsu aizmugurapgaismojumam, tai ir aizmugurapgaismojuma GamePanel™ LCD, tādejādi jūs esat informēts par reālā laika spēles statistiku, sistēmas informāciju un VoIP sakaru datiem. Tastatūrai ir hidrofobs pārklājums uz delmu atpūtas vietas, lai pasargātu jūsu rokas no pielipšanas, savukārt izturīgs divkāršs UV pārklājums taustiņiem nodrošina īpaši ilgu kalpošanas laiku. Sagaidāms, ka Logitech G510s datorspēļu tastatūra būs nopērkama par €119.99.

[b]Logitech G430 aptverošās skaņas datorspēļu austiņas[/b]

Līdzīgi kā Logitech® G35 aptverošās skaņas austiņas un Logitech® bezvadu datorspēļu austiņas G930, Logitech® G430 aptverošās skaņas datorspēļu austiņas darbojas ar Dolby® austiņu tehnoloģiju, lai radītu aptverošu 360 grādu skaņas lauku, kas ļauj jums saklausīt to, ko neredzat spēlē – no soļu trokšņa līdz sirēnām. Ar Dolby austiņu 7.1 aptverošo skaņu, jūs saklausīsit līdz pat septiņiem diskrētiem audio datu kanāliem, kā arī zemu frekvenču efektu kanālu. Līdzīgi kā Logitech G230 aptverošās skaņas datorspēļu austiņām, arī šīm austiņām ir mazgājami ausu spilventiņi, kas ir mīksti un ērti ilgstošai spēlēšanai. Trokšņu slāpējošais mikrofons var tikt regulēts, lai uztvertu tikai jūsu balsi. Kad mikrofons netiek lietots, to viegli salocīt. Sagaidāms, ka Logitech G430 aptverošās skaņas datorspēļu austiņas būs nopērkamas par €79.99.

[b]Logitech G230 stereo datorspēļu austiņas[/b]

Logitech® G230 stereo datorspēļu austiņas nodrošina augstas kvalitātes stereo skaņu, izmantojot 40 mm neodīma membrānas, lai palīdzētu jums koncentrēties uz spēli – vienalga vai tās būtu FPS, MMO vai piedzīvojumu veida spēles. Tā kā spēļu maratonos valda karstums un sviedri, jaunajām austiņām ausu spilventiņi ir pārklāti ar mazgājamu sporta audumu, kas būs ērts pat pēc stundu ilgas lietošanas. Ar elastīgu, troksni slāpējošu, salokāmu mikrofonu, skaņa tiek fiksēta uz jūsu balsi, praktiski samazinot fona troksni labākai skaņas kvalitātei. Skaļuma regulēšana un mikrofona apklusināšana ir ērti pieejama uz austiņu vada. Sagaidāms, ka Logitech G230 stereo datorspēļu austiņas būs nopērkamas par €59.99.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us