Logitech papildina Squeezebox klāstu

Logitech šodien oficiāli atrādījuši jaunāko Squeezebox sērijas multimediju ierīci Boom, kas kādā nīderlandiešu mājas lapā bija redzama jau pirms apmēram mēneša. Pamatā jaunais Squeezebox darbības princips nav mainījies – caur bezvadu tīklu mūzika tiek pārraidīta uz ierīci un nav jāuztraucas par vadiem -, taču šajā versijā klāt nākuši pāris interesanti papildinājumi.

Logitech Squeezebox Boom ir aprīkots ar 10/100Base-T un 802.11g WiFi tīkliem, SqueezeNetwork, optisko un S/PDIF izeju un skaidrībai noderīgo VFD ekrānu. Kā jau liecina pats ierīces nosaukums – Boom – tā ir nedaudz agresīvāka par standarta Squeezebox. Boom korpusā ievietots 3 collu basu skaļrunis un 3/4collu pīkstuļi jeb augšējo frekvenču skaļruņi, kas, tandēmā ar 24-bit Burr Brown konvertētāju, nodrošinās labu skanējumu jebkuram mūzikas stilam.

[img]/images/upload/boom.jpg[/img]
[img]/images/upload/boom2.jpg[/img]
Boom ir pieejams ar tālvadības pulti dažādu parametru regulēšanai. Ja ierīce tiek lietota guļamistabas apskaņošanai, kas, ņemot vērā atturīgo un gaumīgi neitrālo dizainu, nebūtu nekas neparasts, iespējams izmantot iebūvēto modinātāju. Paredzams, ka Logitech Squeezebox Boom veikalos nonāks septembrī un tā cena ASV tirgū būs 300 ASV dolāri; diemžēl Eiropieši Logitech mārketinga nodaļai šķiet bagātāki un šajā reģionā preces ieteicamā pārdošanas cena būs 280 eiro.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us