Logitech izziņo īpaši plānu tastatūru iPad mini

Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) izziņo Logitech® Ultrathin Keyboard mini, plānu tastatūru – aizsargu iPad® mini. Logitech Ultrathin Keyboard mini palīdz darīt lielāko daļu no tā, ko jūs darāt uz iPad mini – sākot ar lietotņu izmantošanu, filmu un fotogrāfiju skatīšanos un beidzot ar ērtu rakstīšanu, tai pat laikā saglabājot planšetes plāno, vieglo un eleganto stilu.

“Priecājamies, ka varam piedāvāt godalgoto Logitech Ultrathin Keyboard Cover konstrukciju, kas tiek uzskatīta par labāko tasatūru iPad arī iPad mini versijā,” sacīja Logitech planšetdatoru piederumu direktors Aleksis Ričards. “Tastatūras septiņu collu dizains nevainojami sader ar iPad mini, tai pat laikā piedāvājot pilna lieluma taustiņus vieglai rakstīšanai, lai neaizņemtu vietu uz ekrāna.”

[img]/images/upload/20130212221522.jpg[/img]

Logitech Ultrathin Keyboard mini ir plāna, ar iPad mini saskanīga alumīnija pamatne. Neskatoties uz nelielo svaru, tā nodrošina izturīgu aizsardzību. Pie iPad mini Logitech Ultrathin Keyboard mini droši piestiprinās ar spēcīgiem magnētiem. Logitech Ultrathin Keyboard mini ir Bluetooth® EasyType tastatūra ar pierasto tastatūras izkārtojumu, kā arī iPad mini funkciju taustiņi visbiežāk izmantotajām komandām, piemēram “copy” un “paste”. To tāpat var izmantot arī kā statīvu, lai iPad mini nebūtu jātur rokās.

Logitech Ultrathin Keyboard mini ir On/Off funkcija, kas nozīmē, ka jūsu iPad mini automātiski “pamostas”, kad atverat Logitech Ultrathin Keyboard mini un ieslēdzas gaidstāvē, kad to aizverat. Tastatūras bateriju darbības laiks ir trīs mēneši (lietojot divas stundas dienā), tādejādi varat pavadīt vairāk laika, darbojoties ar planšetdatoru un mazāk uztraucoties par to, ka tastatūrai beigsies baterijas. Sagaidāms, ka Logitech Ultrathin Keyboard mini būs nopērkama no februāra sākuma par €79.99.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us