Logitech Folio tastatūra iPad un iPad mini nodrošina ērtu rakstīšanu un 360 grādu aizsardzību

Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) paziņo par tā planšetdatoru piederumu sērijas papildināšanu ar Logitech® Folio tastatūru un Logitech® Folio mini tastatūru, kas konstruētas, lai aizsargātu planšetdatoru un skārienekrānu. Logitech Folio izmantots izsmalcināts audums un jaunas krāsas, lai tastatūra saskanētu ar jūsu stilu.

[img]/images/upload/20130327143306.jpg[/img]

“Jaunajai Logitech Folio tastatūrai par pamatu izmantojām godalgoto Logitech Ultrathin Keyboard Cover, pievienojot papildu aizsardzību,” sacīja Maiks Kulvers, Logitech planšetdatoru piederumu viceprezidents. “Lai paceltu dizainu jaunā pakāpē, mēs apvienojām Logitech pieredzi tastatūru izstrādē ar augstas kvalitātes materiāliem, lai radītu izsmalcinātības sajūtu funkcionālai aizsardzībai, ko cilvēki vēlas un kas nepieciešama viņu planšetdatoriem.” Logitech Folio tastatūra savienojas ar jūsu iPad pa Bluetooth® un tai ir pierasti, tradicionāla izmēra taustiņi ar funkciju taustiņiem iPad, kas ļauj novērst ekrāna tastatūras ierobežojumus.

[img]/images/upload/20130327143210.jpg[/img]

Logitech ir apvienojis mūsdienīgus materiālus ar tīru industriālo dizainu, lai radītu individualizētu stilu, tai pat laikā samazinot planšetdatora sabojāšanas risku. Tastatūru iespējams izmantot arī kā statīvu, kas nodrošina divus ērtus apskates leņķus, tādejādi varat lietot savu iPad vai iPad mini vislabākajā pozīcijā. Logitech Folio tastatūrai tāpat ir tūlītēja ieslēgšanas/izslēgšanas funkcionalitāte, kas „pamodina” tavu planšetdatoru, kad jūs atverat pārsegu un “iemieg”, kad to aizverat, tādejādi palīdzot taupīt planšetdatora akumulatoru.

[img]/images/upload/20130327143238.jpg[/img]

[b]Cena un pieejamība[/b]

Sagaidāms, ka Logitech Folio tastatūra būs nopērkama no aprīļa par €99.99. Sagaidāms, ka Logitech Folio mini tastatūra būs nopērkama no maija par €79.99.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us