LMT testē digitālo televīziju mobilajiem tālruņiem

LMT prezidents Juris Binde: „LMT atkal ir pirmais, kas ievieš pasaulē modernākās mobilo sakaru tehnoloģijas Latvijā. Šodien uzsākot prezentētās digitālās mobilās TV testus, esam apsteiguši arī Igauniju un Lietuvu. Turklāt visā pasaulē ir tikai dažas valstis, kas šīs tehnoloģiju iespējas piedāvā komerciālā režīmā.”

LVRTC valdes loceklis Māris Rutks: „Esam stāvējuši gan pie radio, gan televīzijas šūpuļa Latvijā, un šobrīd LVRTC ir palīdzējis dienasgaismu ieraudzīt arī mobilajai televīzijai, nodrošinot augstas kvalitātes TV signāla nogādi uz mobilajiem tālruņiem. LVRTC ir patiesi gandarīts par sadarbību ar LMT, kas kārtējo reizi ir apliecinājis sevi kā tehnoloģiju modes noteicēju mobilajos sakaros.”

Līdz ar jaunās digitālās mobilās televīzijas tehnoloģijas ieviešanu mobilais tālrunis ir pilnvērtīgi kļuvis arī par televizoru. DVB-H standarta tehnoloģija darbojas pēc līdzīga principa kā digitālā virszemes televīzija, taču tā ir speciāli pielāgota mobilajiem tālruņiem. Digitālā televīzija mobilajos tālruņos piedāvā arī tās pašas modernās iespējas, kas ir digitālajai televīzijai parastajos televizoros – augstvērtīgu attēla kvalitāti, dažāda veida interaktīvos pakalpojumus un TV programmu gidu.

Avots: LMT.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us