LIKTA konferencē vērtēs Latvijas IKT nozares potenciālu un elektroniskās dokumentu aprites uzlabošanas iespējas

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) 13. konferencē „Digitālā Latvija – Sprīdītis vai pasaules pilsonis? Latvijas IKT nozares potenciāls 2012”, kas 29. novembrī norisināsies Radisson Blu Hotel Latvija, vērtēs Latvijas IKT nozari pasaules tendenču kontekstā, kā arī no dažādiem skatu punktiem analizēs elektroniskās dokumentu aprites uzlabošanas iespējas. Konferences laikā notiks arī prestižās balvas „Platīna pele 2011” pasniegšanas ceremonija.

„Digitālā Latvija – Sprīdītis vai pasaules pilsonis? Latvijas IKT nozares potenciāls 2012” dienas kārtībā eksperti un augsta līmeņa nozares profesionāļi izvērtēs IKT nozarē šajā gadā sasniegto, spriedīs par virtuālās identitātes labirintiem, „bezpapīra” organizācijas iespējām un identificēs atlikušos soļus ceļā uz e-pārvaldi.

Konferenci atklās LIKTA prezidente Dr. Signe Bāliņa un RIX Technologies valdes locekle un LIKTA valdes locekle Eva Butāne, atskatoties uz šī gada veikumu un aplūkojot nākamo gadu uzstādījumus nozarei. Sesijas vadīs LIKTA viceprezidents un LMT prezidents Dr. Juris Binde un Microsoft Latvia vadītājs Ēriks Eglītis. Savukārt „bezpapīra” organizācijas nākotnes vīzijas atspoguļos Microsoft Centrālā un Austrumeiropas reģiona tehnoloģiju vadītājs Dejans Cvetkovičs (Dejan Cvetkovic).

Programmā būs arī iespēja sekot līdzi Latvijas Valsts radio un televīzijas centra valdes priekšsēdētāja Jāņa Boktas, FMS valdes priekšsēdētāja un LIKTA valdes locekļa Jāņa Berga, kā arī Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) direktora Māra Krastiņa pieredzei.

Noslēguma sesijā konferences dalībniekiem būs iespēja piedalīties elektroniskās dokumentu aprites un e-identitātes veiksmes stāstu panelī. Tajā tiks atspoguļoti labās prakses piemēri valsts pārvaldes un privātās uzņēmējdarbības sfērās. Vairāki uzņēmumi, tostarp arī Lattelecom, dalīsies savā pieredzē par to, kā elektroniskie risinājumi veicinājuši uzņēmuma vai organizācijas produktivitāti. Konferences noslēgumā profesionāļu vērtējumā tiks apkopotas IKT nozares nākotnes vadlīnijas, kas tiks iekļautas LIKTA rīcības plānā 2012. gadam.

Konferences pirmajā daļā norisināsies nozares gada balvas „Platīna Pele 2011” fināla noslēgums – balvu pasniegšanas ceremonija. Balva tiks piešķirta šī gada labākajiem risinājumiem IKT nozarē kategorijās E-pārvalde un e-pakalpojumi, E-biznesa risinājumi un pakalpojumi uzņēmumiem. Pirmo reizi tiks pasniegta balva nominācijā Labākais IT vadītājs/ IT projektu vadītājs, kā arī sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju izveidotā speciālbalva Labākā e-pašvaldība. Savu speciālbalvu pasniegs arī konferences galvenais partneris RIX Technologies.

Konferencei var pieteikties LIKTA mājas lapā: [url]www.likta.lv[/url]. Konferences galvenais partneris ir AS RIX Technologies, savukārt partneri ir SIA FMS, SIA Lattelecom, VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, SIA Microsoft Latvia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us