Lielbritānijas iedzīvotājs apcietināts par Twitter ierakstu

Stāstīt kādam par saviem plāniem uzspridzināt lidostu nav īpaši prātīga doma, it īpaši, ja klausās policisti. Tā gan ir sanācis kādam Lielbritānijas iedzīvotājam – viņš draugiem vēlējās parādīt savu sašutumu par Robina Huda lidostu Donkasterā, taču nedēļu pēc tam, kad vīrs bija ierakstījis [url=http://datuve/raksts/2990/Twitter_turpmak_bus_jasauc_tviteris/]Twitter[/url] vietnē draudus lidostu uzspridzināt, viņu aizturēja un septiņas stundas iztaujāja pretterorisma vienība.

Pols Čemberss ([i]Paul Chambers[/i]) vēlējās lidot uz Īriju, taču vietējā lidosta bija slēgta slikto laika apstākļu dēļ. Dusmās vīrs nespēja apvaldīt savu sašutumu un Twitter vietnē ierakstīja: „Robina Huda lidosta ir slēgta. Jums ir apmēram nedēļa laika, lai atrisinātu savas problēmas, citādi es uzspridzināšu lidostu.” Kamēr viņa draugi gardi smējās par šo komentāru, varas iestādēm tas nemaz nešķita uzjautrinoši.

Kad nelaimīgais Twitter lietotājs tika atbrīvots pret drošības naudu, viņš tika atlaists no darba līdz tālākai iekšējai izmeklēšanai, policija konfiscēja viņa iPhone, klēpjdatoru un mājas datoru, kā arī vīrs vairs nekad nevarēs apmeklēt Robina Huda lidostu un izmantot tās pakalpojumus. „Es nemūžam nebūtu iedomājies, ka kaut kas tāds varētu atgadīties Twitter ieraksta dēļ. Es esmu miermīlīgākais cilvēks, kādu vien varat iedomāties,” gaužas Čemberss.

[img]http://datuve/images/upload/20100119143756.jpg[/img]
Čemberss ir pirmais cilvēks Lielbritānijā, kas arestēts Twitter ieraksta dēļ. Policija par šo ierakstu saņēmusi anonīmu ziņojumu no kādas personas un nekavējoties ieradās Čembersa birojā. „Kad izdzirdēju par policijas ierašanos, pirmā doma bija par to, ka kāds no ģimenes locekļiem iekļuvis nelaimes gadījumā. Ieraudzīju izdrukātu ekrānšāviņu ar manu Twitter ierakstu un man [i]pieleca[/i].”

Čemberss pagaidām ir atbrīvots līdz nākamajam mēnesim, kad tiks paziņots, vai pret viņu tiek izvirzīta apsūdzība.

[url=http://www.tgdaily.com/unbalanced/45514-bloke-arrested-for-using-twitter]TG Daily[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us