Lielbritānijā visvairāk alkoholiķu žurnālistu vidū, tiem seko IT speciālisti

Lielbritānijā veiktā YouGov aptauja norāda, ka IT sfēras darbinieki patērē alkoholu daudz vairāk par pārējo profesiju pārstāvjiem, viņus pārspēj tikai žurnālisti. Aptaujā, kurā piedalījās 1400 cilvēku, noskaidrots, ka IT nozares darbinieki patērē vidēji 34 alkohola vienības nedēļā (žurnālisti – 44), kas ir krietni vairāk par ieteicamo daudzumu – 3 līdz 4 vienības dienā vīriešiem un 2 līdz 3 vienības sievietēm.

Apmēram 29% no aptaujātajiem IT darbiniekiem atzina, ka izjūt spiedienu no kolēģiem, tādēļ dzer vairāk. Tāds pats daudzums aptaujas dalībnieku norādīja, ka aktīvi uzrauga patērētā alkohola daudzumu. Populārs iemesls alkohola patērēšanai ir stress, taču desmitā daļa aptaujāto atzina, ka alkohols darbu ietekmē tikai negatīvi.

Bens Vilmots (Ben Willmott), galvenais sabiedriskās kārtības konsultants Priviliģētajā personāla un attīstības institūtā (Chartered Institute of Personnel and Development) Lielbritānijā saka: „Darba devējiem vajadzētu izveidot skaidru rīcības plānu alkohola lietošanas apkarošanai. Tad darbinieki saprastu, ka pārmērīga alkohola lietošana, kas negatīvi ietekmē viņu darba spējas, apmeklējumu un uzvedību, ir nepieņemama.”

Vismazāk alkoholu lietojot skolotāji un profesionāli autovadītāji.
Raksta avots – [url=http://www.vnunet.com/vnunet/news/2243082/staff-amongst-britain-booziest]vnunet[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us