Līdz Windows 7 debijai vairs nepiedāvās jaunu Beta versiju

Microsoft apstiprinājuši, ka līdz fināla versijai vairs neiznāks neviena publiski pieejama Windows 7 testa versija, tādējādi vienīgais, ar ko lietotājiem būs iespējams izpētīt jauno vidi un kas sniegs priekšstatu, būs gada sākumā oficiāli prezentētā Beta1 (Build 7000).

Kompānijas pārstāvji vakar „Engineering Windows 7” emuārā informēja, ka plašām masām netiks piedāvāta Beta2 testa versija, un nākamie soļi pirms galējās versijas būs „Release Candidate” un „Release to Manufacturing” sistēmu izlaišana. Pagaidām gan nav skaidrs vai kāda no tām būs oficiāli pieejama publiski.

[img]http://datuve/images/upload/win7ballmer.jpg[/img]
Windows izstrādes komandas vadītājs Stīvens Sinofskis (Steven Sinofsky) lietotājus mierina, ka viņa vadītā grupa turpinās uzklausīt lietotāju sūdzības un labot pieļautās kļūdas.

Microsoft pārstāvji joprojām kā Windows 7 klajā nākšanas laiku min trīs gadus pēc Windows Vista debijas, kas bija 2007.gada 29.janvārī. Tiesa, analītiķi lēš, ka Microsoft plāno šo periodu nedaudz sasteigt un operētājsistēmu prezentēt šī gada trešajā ceturksnī.

Windows blogs: [url=http://blogs.msdn.com/e7/archive/2009/01/30/our-next-engineering-milestone.aspx]Our Next Engineering Milestone[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us