Līdz ar Beta 5 versiju, Firefox 3 kļuvis ātrāks

Jaunākajā testa versijā, kas šī gada laikā ir jau trešā, Mozilla uzlabojuši integrāciju gan Windows, gan Mac OS X, gan Linux operētājsistēmās, kā arī dramatiski uzlabojuši programmas ātrdarbību.

Mazāk nekā mēneša laikā, kopš pārlūka ceturtās testa versijas, ir veikti vairāk nekā 750 kļūdu labojumi un programmas kodola uzlabojumi. Daļa no uzlabojumiem ir maznozīmīgi, piemēram, izveidota jauna programmas ikona Windows videi un dizains Mac OS X stilā, daļa ir samērā svarīgi (jauns papildinājumu interfeiss), taču ir arī vairākas nozīmīgas izmaiņas.

Mozilla pārstāvji vēsta, ka Beta 5 ir veiktas izmaiņas pārlūka JavaStript dzinējā, kā arī veikta optimizācija, lai paātrinātu mājaslapu parādīšanos. Firefox 3 ļauj vairākas tīkla programmas (Google Mail, Zoho Office u.c.) darbināt pat divas reizes ātrāk salīdzinājumā ar šobrīd aktuālo Firefox otro versiju. Kā vēsta Mozilla sistēmu inženieris Henriks Gemals (Henrik Gemal), FF3 ātruma un savienojumu ziņā var konkurēt ar Microsoft izstrādājamo Internet Explorer 8.

[img]/images/upload/firefox_circle.jpg[/img]
Tā kā populārā Firefox pārlūka trešā versija šogad piedzīvo jau trešo testa versiju, ir cerības jau pavisam drīz Mozilla lejupielādes lapā ieraudzīt programmas fināla versiju; izstrādātājs joprojām izvairās paziņot konkrētus programmas iznākšanas termiņus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us