LG sadarbosies ar Dolby Laboratories, lai izstrādātu jaunus mūzikas tālruņus

Sadzīves tehnikas koncerna Lucky Goldstar jeb LG elektronikas nodaļa un ASV bāzētā skaņas apstrādes un kodēšanas kompānija Dolby Laboratories Inc. paziņojuši par sadarbību mobilo tālruņu jomā – LG būs pirmais mobilo tālruņu ražotājs pasaulē, kas savos ražojumos iekļaus Dolby Mobile tehnoloģiju kopumu skaņas uzlabošanai.

LG no sadarbības ar Dolby Laboratories cer iegūt vairākas tehnoloģijas multimediju iespēju labākai izbaudīšanai: [u]Mobile Surround[/u] (reālistiska skaņas baudīšana ar austiņām), [u]Sound Space Expander[/u] (rada padziļinātu un bagātīgu klātbūtnes efektu kā koncertā, iespēja īpaši piemērota tieši mūzikai), [u]Natural Bass[/u] (spēcīga zemo frekvenču skanējuma iegūšanai), [u]High-Frequency Enhancer[/u] (atjaunina kodētās mūzikas zudušās skaņas), [u]Mono-2-Stereo Converter[/u], kā arī vairākas citas.

[img]/images/upload/lg-ornagephone.jpg[/img]
Skots Ans (Skott Ahn), LG Electronics Mobile Communications Company prezidents: „Mēs esam pirmie, kas izmanto Dolby Mobime tehnoloģiju mobilajos tālruņos. Uzskatām, ka šī tehnoloģija pacels audio kvalitātes latiņu un ļaus mums radīt jaunu virzienu mobilo telefonu industrijā.” Bils Jaspers (Bill Jasper), Dolby Laboratories prezidents: „Mūs un LG vieno kaisle par inovācijām. Šī sadarbība kombinēs LG vīziju un resursus ar Dolby pionieru cienīgajām tehnoloģijām.”

Izklaidei paredzēto tālruņu tirgū jau ir vairāki lieli spēlētāji – Nokia, Sony Ericsson, arī Apple. Dolby Mobile tehnoloģijas īpaši pielāgotas mobilajām platformām, tādēļ tikai LG rokās ir tas, vai tiks izveidoti pietiekami konkurētspējīgi tālruņi. Ja var ticēt abām iesaistītajām pusēm, Korejas gigants jau līdz Ziemassvētkiem plāno prezentēt veselu saimi ar augstākās raudzes multimediju telefoniem, kam būtu Dolby Laboratories tehnoloģija.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us