LG prezentē ar saules enerģiju darbināmu e-grāmatu lasītāju

Savas priekšrocības ir gan drukātajām grāmatām, gan to digitālo radinieku lasīšanai e-grāmatu lasītājos. Nenoliedzami šie e-grāmatu lasītāji piedāvā kādu ļoti iespaidīgu priekšrocību – nepieciešamības gadījumā sev līdzi var nēsāt neliela izmēra bibliotēku. Varētu diskutēt arī par koku aizsardzību, kas tiek atbalstīta, ietaupot papīru, kā arī par enerģijas taupīšanu, neizmantojot tradicionālo grāmatu drukāšanu. Jauns e-grāmatu lasītāja prototips šim priekšrocību sarakstam pievieno vēl kādu lietu – jaunais lasītājs ir aprīkots ar plānu saules bateriju. 4-5 stundas uzlādes un varēsiet grāmatu lasīt visu dienu!

Jaunās ierīces prototips tiks oficiāli prezentēts „International Meeting on Information Display” pasākuma ietvaros Seulā. LG Display ražotajai ierīcei ir vāks, kurā iestrādāta plānā saules baterija, kuras platums ir apmēram 10 cm un biezums – 0,7 mm. Ki Jong Kim kungs (Ki Yong Kim) no LG Display stāsta: „E-grāmatu lasītāji piesaista cilvēkus ar iespēju uzglabāt tūkstošus grāmatu viegli pārnēsājamā ierīcē. Mēs turpināsim sniegt cilvēkiem ērtākas un izdevīgākas ierīces, lai nostiprinātu savu līderpozīciju nākamās paaudzes videi draudzīgu preču piedāvāšanā.”


Amazon piedāvāti Kindle un Kindle 2 e-grāmatu lasītāji pēc uzlādes var darboties pat vairāk nekā nedēļu ilgi, taču LG lasītājs varētu ieinteresēt „zaļāk domājošos” patērētājus. Pagaidām gan nav zināmas divas svarīgas lietas – vai ierīces saskarsne būs tikpat draudzīga lietotājam kā Amazon piedāvātajos lasītājos un tās cena. Šī otrā lieta droši vien arī noteiks to, cik labi LG lasītājam veiksies tirgū.

Interneta lietotāji jau pamanījuši, ka LG e-grāmatu lasītājs pēc izskata ir identisks Sony veidotajam. Tam varētu būt divi iemesli – LG „aizņēmušies” Sony dizainu pirms izveidos paši savu, vai arī Sony ir LG partneris šī lasītāja izveidē.

[url=http://www.dailytech.com/LGs+Green+KindleCompetitor+is+Solarpowered+Sony+Partnership+May+be+in+the+Works/article16471.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us