LG pievērsīsies viedtālruņu displeju ražošanai

Uzņēmumi, kas ražo LCD, ir vieni no tiem, kas vissmagāk ir izjutuši globālo ekonomikas lejupslīdi. Samazinās pieprasījums pēc televizoriem, klēpjdatoriem un citām precēm, kurās tiek lietoti LCD, tādēļ tādi uzņēmumi, kā LG, kas ir pasaulē otrais lielākais LCD ražotājs, piedzīvo grūtus laikus.

LG vadītājs Kvans Jangsū (Kwan Young-soo) gan uzskata, ka drīz situācija uzlabosies. Preses konferencē viņš paskaidroja, ka tirgus pašlaik atrodas sliktākajā situācijā un drīz tai jāsāk uzlaboties.

Analītiķi paredz, ka LCD ražotāji turpinās zaudēt naudu 2009.gada pirmajā pusē, jo pieprasījums pēc elektroprecēm turpinās samazināties. Pagājušonedēļ LG paziņoja par lielākajiem ceturkšņa zaudējumiem kādi jebkad pieredzēti. Lielākais zaudējumu iemesls bijis naudas sods 400 miljonu ASV dolāru apmērā, kurš uzņēmumam tika uzlikts [url=http://www.dailytech.com/Sharp+LG+to+be+Sentenced+for+LCD+Price+Fixing+this+Month/article13646.htm]ASV LCD cenu fiksācijas skandālā[/url].

Tāpat LG paziņoja, ka pievērsīsies viedtālruņu displeju ražošanai. Šim mērķim uzņēmums ieguldīs 427 miljonus ASV dolāru jaunas plūsmas līnijas izveidošanā. Jaunā plūsmas līnija ražos displejus izmantojot LTPS (zemas temperatūras polisilikona) tehnoloģiju, kas ļaus LG ieiet viedtālruņu tirgū ar labas kvalitātes displejiem. Tas padarīs LG par konkurentu tādiem uzņēmumiem, kā Sharp Corp un Samsung Mobile Display.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us