LG piedāvās tālruni, kas būs īpaši patīkams cilvēka plaukstai

Lielākā daļa tālruņu mūsdienās tiek izvēlēti pēc skata un to ergonomikas, tādēļ aizvien vairāk ražotāji domā tieši par tālruņa izskatu. Diemžēl joprojām lielu daļa tālruņu mūsu rokas uztver kā vēsus plastmasas klučus. LG šo problēmu centīsies labot, apgrozībā laižot SH240 mobilo tālruni.

Jaunā LG SH240 3G HSDPA tālruņa pārdošanas apjomu nodrošinātājs nebūs nedz iebūvētais HSDPA, nedz 3G atbalsts, bet gan korpuss. Tālruņa priekšpuses detaļas – panelis un taustiņi – veidotas no gumijota materiāla, kas pēc LG domām esot līdzīgs cilvēka ādai.

[img]/images/upload/LG_SH240_2.jpg[/img]
Tehniskajā ziņā, kā jau vēsta tālruņa nosaukums, tas ir trešās paaudzes sakaru līdzeklis ar visām no tām izrietošajām tehniskajām iespējām un prasībām – ātras datu pāaraides (HSDPA) iespēja, Bluetooth bezvadu savienojums, kā arī MP3 un video atskaņotājs. Tiesa, LG SH240 aprīkots ar mūsdienu standartiem samērā vājo 2 megapikseļu fotokameru.

[img]/images/upload/LG_SH240_1.jpg[/img]
Saprotams, LG vēlme cilvēkiem piedāvāt „sarkokoties” ar tālruni, kas sajūtu ziņā līdzinās cilvēka glāstīšanai, ir apsveicama, taču vienlaikus nedaudz biedējoša. Kad ierīce nonāks Korejas tirgū, tās cena būs apmēram 400 ASV dolāri. Pagaidām ziņas par LG SH240 nonākšanu Eiropā nav.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us