LG Optimus 7: pirmais oficiālais viedtelefons uz Windows Phone 7 bāzes

Kompānija LG Electronics IFA 2010 izstādē Berlīnē izrādīja viedtelefonu Optimus 7, kurš darbojas ar Microsoft atjaunoto operētājsistēmu Windows Phone 7. Ar tā palīdzību Korejas ražotājs demonstrēja bezvadu satura nodošanu (ieskaitot “augsta asuma” video 720p formātā) televizoram ar Wi-Fi tehnoloģijas un DLNA protokola palīdzību.

Viedtelefonu ražotāju sacensībās uz Windows Phone 7 operētājsistēmas bāzes, pirmā savas pozīcijas „nodeva” kompānija LG Electronics, kura šodien IFA 2010 izstādē izsludināja savu viedtelefonu, kurš darbojas ar Microsoft atjaunoto operētājsistēmu (ar ne pārāk loģisku nosaukumu) Windows Phone 7. Vispār, to nevar nosaukt par pilnvērtīgu izsludināšanu – LG Electronics parādīja tikai vienu iespēju.

Modelis ieguvis nosaukumu LG Optimus 7. Aparāts, kas ir paredzēts Eiropas tirgum, funkcionē zem Windows Phone 7 operētājsistēmas vadības. Viedtelefons ir izpildīts horizontālā slaidera formfaktorā, un tas ir aprīkots ar skārienjūtīgu displeju un QWERTY-tastatūru.

[img]http://datuve/images/upload/20100906231058.jpg[/img]

Kompānija LG Electronics nepaziņoja nekādus viedtelefona LG Optimus 7 raksturojumus: IFA 2010 izstādē kompānijas darbinieki labprāt demonstrē bezvadu datu pārraides iespējas uz LG televizoriem, bet rokās aparātus nedod. Ir zināms tikai, ka viedtelfona relīze notiks šī gada ceturtajā ceturksnī. Ir zināms arī, ka ar tā izplatīšanu nodarbosies Vodafone mobilais operators, jo ierīces interfeisā ir redzams panelis ar atsauci uz 360 servisiem.

Kā avots izmantotas LG Electronics, Mobileburn un blogu sfēra.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us