LG oficiāli paziņo par savu pirmo tālruni ar Android operētājsistēmu

LG paziņojuši par savu pirmo Android viedtālruni – LG-GW620. Tam ir trīs collu skārienjutīgs ekrāns un izbīdāma QWERTY tastatūra. Līdz šim visos LG viedtālruņos bija Windows Mobile operētājsistēma. Par jauno tālruni jau bija dzirdams IFA pasākumā, kas pirms pāris dienām norisinājās Vācijā, taču tur tālrunim tika piedēvēts nosaukums „Etna”, kas no preses relīzes ir pazudis.

Tālrunis esot paredzēts cilvēkiem, kas izmanto savu tālruni e-pastu sūtīšanai un sociālajai tīklošanai. GW620 pievienojas augošajam Android viedtālruņu pulkam, kuram pagājušajā nedēļā pievienojās arī Motorola veidotais viedtālrunis Cliq. LG prezidents ziņo, ka uzņēmuma mērķis ir piedāvāt plašu viedtālruņu izvēli, lai apmierinātu mūsdienu patērētāju dažādās vēlmes. GW620 esot viens no daudzajiem viedtālruņiem, kurus LG piedāvās pircējiem tuvāko gadu laikā.

[img]http://datuve/images/upload/20090914175747.jpg[/img]
Sīkāka informācija par tālruni būs pieejama šī gada ceturtajā ceturksnī, kad tālrunis nonāks atsevišķu Eiropas valstu tirgos. Zināms, ka tālrunim būs Wi-Fi un fotokamera (visticamāk 5 megapikseļu). Šī mēneša sākumā LG paziņoja, ka nākamo 16 mēnešu laikā laidīs klajā 13 jaunus viedtālruņus ar Windows Mobile OS, tajā skaitā jauno Windows Mobile 6.5.

[url=http://www.lge.com/about/press_release/detail/21912.jhtml#]LG[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us