LG iepazīstina ar jauno Magic Remote ar uzlaboto balss kontroles tehnoloģiju

LG Electronics (LG) jau īsi pirms CES šova Lasvegasā iepazīstinājis ar pavisam jaunu Magic Remote tālvadības pulti, kas kalpo kā papildinājums CINEMA 3D Smart TV televizoriem.

Pārveidotā ierīce nodrošina uzlabotu valodas atpazīšanas funkciju, kas palīdz izpildīt komandas vienkārši, dabiski, interaktīvi un sarunas formā. Arī šajā jaunajā dizaina ierīcē iespējami četri kontroles veidi — balss (Voice), žesti (Gesture), norādīšana (Point) un ritināšana (Wheel) —, kas padara to par vispilnīgāko universālo tālvadības pulti.
[img] /images/upload/20121221173741.jpg[/img]

LG Magic Remote tālvadības pults balss kontroles tehnoloģija padara verbālu komandu došanu televizoram vienkāršu un efektīvu. Jaunā Natural Language Recognition valodas atpazīšanas programma atvieglo komandu došanu, pielīdzinot to parastai sarunai un ļaujot lietotājam izteikt komandas brīvākā formā. Turpmāk vairs nav jāievēro dīvainā pauze starp komandām un apskatāmo virsrakstu. Lietotājs var vienkārši pateikt „Parādi man Gangnam Style video” un jaunā Magic Remote pults komandu sapratīs.

LG Magic Remote tālvadības pults kalpo kā universāls kontroles risinājums. Tā piedāva pavisam jaunu pults lietošanas pieredzi – lietotājam ir iespēja piekļūt un vadīt plaša spektra mājas izklaides aprīkojumu. Visas ierīces, sākot ar Smart TV, iekārtu raidītājiem, skaņu sistēmām un Blu-ray atskaņotājiem, var tikt efektīvi pārvaldītas ar vienas Magic Remote pults palīdzību. Pults ritināšanas funkcija ļauj ērti pārlūkot mājaslapas, palielināt vai samazināt attēlu, kā arī lietot aplikācijas, piemēram Google Maps. Magic Remote tālvadības pults reaģē uz lietojāja žestiem, ļaujot lietotājam ietaupīt laiku, kā arī ātri un ērti piekļūt biežāk lietotajām aplikācijam un izvēlnēm. Piemēram, lietotājs var pārslēgties uz savu mīļāko TV kanālu, rakstot kanāla numuru gaisā.

LG piedavā divus funkcionālus Magic Remote modeļus – viens modelis nāk komplektā ar LG Premium CINEMA 3D Smart TV televizoru, bet otrs modelis nāk komplektā ar standarta CINEMA 3D Smart TV televizoriem. Premium Magic Remote funkcijas iekļauj LED back-lit pogas, kas ļauj ērti darboties tumsā. Turklāt šim modelim ir kompaktāks dizains, kas padara to vēl vieglāku un ērtāku lietošanai. Visbiežāk izmantotās pogas ir pārdomāti izkārtotas tā, ka tās sniegs vēl dabiskāku un baudāmāku lietotāja pieredzi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us