LG gatavo 4,3 collu Optimus Big viedtālruni ar Android Gingerbread

Dienvidkorejas elektropreču gigantam LG Electronics viedtālruņu tirgū nav veicies īpaši labi. Lai gan ražotājs pievērsās lielu popularitāti guvušajai Android operētājsistēmai, tas nespēja piedāvāt tik pievilcīgus produktus kā konkurenti Motorola, HTC un Samsung. Pēc atsevišķu vadītāju nomaiņas, uzņēmums cer atgūties, piedāvājot jaunus Android tālruņus.

Tīmeklī parādījušās ziņas, ka uzņēmums veido 4,3 collu viedtālruni, kas teorētiski varētu konkurēt ar konkurentu tālruņiem, kam ir lieli skārienjutīgie displeji, piemēram, Motorola Droid X, HTC EVO un HTC Thunderbolt. Tiek ziņots, ka jaunā viedtālruņa segvārds ir LG Optimus Big. Tam ir viena kodola 1GHz procesors un T-DMB TV uztvērējs, taču tā lielākais pluss ir “kristāldzidrs” NOVA displejs. Jāatceras, ka LG ir lielākais LCD TV ražotājs, kas saņēmis labākos Amazon.com lietotāju vērtējumus.

[img]http://datuve/images/upload/20110330122501.jpg[/img]
Mobile World Congress ietvaros LG prezentēja 4,3 collu viedtālruni ar segvārdu Optimus 3D, kas bija aprīkots ar Android 2.3 operētājsistēmu, divām 5 megapikseļu kamerām, kas ļautu ierakstīt 3D video, kā arī video ar 720p izšķirtspēju. Šķiet, ka LG Optimus Big ir ārkārtīgi līdzīgs šim LG Optimus 3D, vienīgā atšķirība ir tā, ka tam nav 3D kameru. Taču šī iemesla dēļ tas varētu būt vienkāršāks un lētāks viedtālrunis.

LG arī gatavojas laist klajā LG Optimus 2X ar NVIDIA veidoto Tegra 2 procesoru, kā arī LG Optimus Black ar 4 collu NOVA displeju.

[url=http://www.dailytech.com/LG+Prepares+43Inch+Optimus+Big+Powered+by+Android+Gingerbread/article21251.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us