LG Electronics un Milestone Systems uzsāk sadarbību

LG Electronics un Milestone Systems uzsākuši sadarbību Milestone Ražošanas alianses programmas ietvaros un Milestone XProtect® IP video vadības programmatūra (video management software (VMS)) atbalstīs jaunās LG Electronics tīkla kameras.

Pēc IMS pētījumu datiem septiņu gadu garumā Milestone Systems ir pasaules līderis atvērto platformu video vadības programmatūru jomā. Milestone atvērtā platforma atbalsta plašāko tīkla kameru zīmolu izvēli. Šī programmatūra ar autorizētu un sertificētu instalētāju un sistēmas integratoru starpniecību tiek izplatīta 115 pasaules valstīs.

LG Electronics pievienošanās Milestones Systems ražotāju alianses partneru programmai sniegs jaunas izvēles iespējas videonovērošanas tirgū. Tāpat šīs sadarbības ietvaros būs iespējams nodrošināt sadarbības partneru un klientu prasībām piemērotākus un daudzveidīgākus risinājumus. Abi uzņēmumi sadarbosies jaunu risinājumu izstrādē, testēšanas procesā, demonstrācijās, integrācijā, kā arī licencēšanā.

Kļūstot par Milestone Systems MAP partneri, LG Electronics stiprinās sadarbību gan produktu plānošanas, gan inovāciju attīstības jomā, tostarp kopīgu risinājumu un jaunu videonovērošanas produktu attīstību ar Milestone Xprotect programmatūras attīstību. Tas ļaus sadarbības partneriem daudz ātrāk tirgū piedāvāt jaunus risinājumus, gan palielinot savu tirgus daļu, gan arī izvēles iespējas starptautiskajā drošības risinājumu tirgū.

“Esam patiesi gandarīti par pievienošanos Milestone Ražošanas alianses partneru programmai,” sacīja Kimuns Paiks (Kimun Paik), LG Electronics Home Entertainment Company Komerciālo displeju un Drošības biznesa vienības direktors. “LG augstās tīkla tehnoloģijas ar Milestone Systems atvērtajā platformā bāzēto programmatūru nodrošinās daudzveidīgas drošības risinājumu izvēles iespējas.”

LG Electronics ir viens no jaunākajiem Milestone ražošanas alianses partneriem, kas kopīgiem spēkiem ļaus izstrādāt un piedāvāt vēl daudzveidīgākus risinājumus,” sacīja Martins Frīss – Mikelsens (Martin Friis – Mikkelsen), Milestone Systems Stratēģiskās alianses vadītājs.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us