LG cer ar Android palīdzību palielināt savu viedtālruņu tirgus daļu

Viedtālruņu tirgus pašlaik plaukst un zeļ, jo pieprasījums no patērētāju puses ir liels. Pasaulē trešais lielākais viedtālruņu ražotājs LG cer šogad palielināt savu tirgus daļu par 20%. [i]Reuters[/i] [url=http://www.reuters.com/article/idUSTRE60C21M20100113?type=technologyNews]ziņo[/url], ka LG plāno to panākt, izvēloties Android kā savu viedtālruņu operētājsistēmu. Dienvidkorejas uzņēmums plāno šogad laist klajā vismaz 10 ierīces ar Android OS.

Tas ir interesants pavērsiens pēc tam, kad 2009.gada februārī LG parakstīja līgumu ar Microsoft par Windows Mobile izmantošanu uzņēmuma ražotajos viedtālruņos. Skots Āns ([i]Skott Ahn[/i]), LG mobilo sakaru daļas vadītājs, skaidro: „Faksts, ka mēs piedāvāsim ierīces ar Android operētājsistēmu, nenozīmē to, ka mūsu attiecības ar Microsoft pasliktinātos. Windows Mobile operētājsistēmai joprojām ir zināmas problēmas, kas pasliktina tās konkurētspēju viedtālruņu tirgū – to zina gan Microsoft, gan mēs.”

[img]http://datuve/images/upload/20100113182417.jpg[/img]
Windows Mobile nākotne ir drūma, jo tās tirgus daļa turpina kristies. 2009.gada novembrī Windows Mobile OS tirgus daļa bija 7,9% liela, savukārt iPhone OS – 17,1%. Paklīdušas arī baumas, ka Windows Mobile 7 varētu aizkavēties citu operētājsistēmu sīvās konkurences dēļ.

Pagājušajā LG pārdeva 117 miljonus mobilo tālruņu un viedtālruņu, šogad uzņēmums plāno pārdot 140 miljonus. Tāpat uzņēmums plāno šogad laist klajā desmit viedtālruņus, kuros nebūs Android OS, bet gan kāda cita (lielākoties droši vien Windows Mobile).

[url=http://www.dailytech.com/LG+Looks+to+Android+to+Boost+Smartphone+Market+Share/article17386.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us