LG caurspīdīgie OLED ekrāni

LG caurspīdīgie OLED ekrāni

Kaut arī caurspīdīgie ekrāni jau kādu laiku ir pieejami, tiem nav bijis daudz reālu pielietojumu. Kompānijai LG ir dažas idejas, kas to varētu mainīt. Vairāki caurspīdīgo ekrānu pielietojuma piemēri tiks atklāti gaidāmajā CES 2021 izstādē.

© ražotāja foto

LG jau ir parādījis, kā caurspīdīgi OLED ekrāni var atdzīvināt lidmašīnas salonu, metro vilciena logā attēlot maršruta informāciju un tie pat var tikt izmantoti kā personalizētas bīdāmās stikla durvis, kas sveicina lielveikala vai viesnīcas apmeklētājus.

Metro maršruta attēlošana būs viens no piemēriem, ko Dienvidkorejas ražotājs parādīs šī gada Consumer Electronics Show (CES), kas šogad norisinās tiešsaistē pašreizējās globālās pandēmijas dēļ.

 LG ir dažas jaunas idejas, kā caurspīdīgo ekrānu tehnoloģiju pielāgot objektiem un situācijām, ar kurām cilvēki saskaras ikdienā.

© ražotāja foto

LG ir izgatavojis īpašu rāmi, kas iebūvēts gultas kājgalī, un tam ir 55 collu caurspīdīgs OLED ekrāns. Lietotājs nospiež pogu, un ekrāns paceļas no rāmja. Viedais gultas rāmis ir pārvietojams, tāpēc tam nav obligāti jāatrodas guļamistabā – to var pārvietot arī uz citām telpām.

Ražotājs uzskata, ka 55 collu caurspīdīgais OLED ekrāns varētu arī uzlabot ēdināšanas pakalpojumu sniedzēju pieredzi, un to varētu izmantot kā drošības barjeru starp darbiniekiem un klientiem arī pēc pandēmijas, jo tas neizskatoties pārāk uzmācīgs. Tas ne tikai piedāvātu informāciju par ēdienkarti, bet arī gaidot pasūtījuma izsniegšanu, klienti varēs ekrānā skatīties videoklipus, filmas vai izrādes (vai reklāmas) un pat redzēt, kā tiek gatavoti viņu ēdieni.

© ražotāja foto

Caurspīdīgie OLED ekrāni tiks demonstrēti virtuālajā CES 2021, kas norisinās no 11. līdz 14. janvārim.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us