LG atjauninās Google TV televizorus uz Android 4.2.2. Jelly Bean operētājsistēmu

LG Electronics (LG) Google TV televizori šā gada trešajā ceturksnī tiks atjaunināti uz Android 4.2.2 Jelly Bean operētājsistēmas jaunāko versiju. Šis atjauninājums nodrošinās patērētājiem iespēju baudīt vairāk aplikāciju, tostarp spēles, kas sniedz lielāku mijiedarbības un modernas grafikas līmeni. LG iepazīstinās ar Google TV televizoriem ar jauno operētājsistēmu šonedēļ Sanfrancisko notiekošajā Google I/O izstrādātāju konferencē.

Jaunākā Jelly Bean operētājsistēma uzlabo kopējo veiktspēju un atbalsta uz Android bāzēto Native Development Kit (NDK), kas nodrošinās Google TV televizoru īpašniekiem iespēju iegūt visplašāko un visdažādāko aplikāciju izlasi. Papildus, viedtelefonu aplikācijas, kas ir izstrādātas, izmantojot NDK, tagad darbosies arī Google TV televizoros. Ar NDK savietojamību lietotāji varēs baudīt vairāk spēļu uz lielākiem LG Google TV televizoru ekrāniem.

„Jaunākā Android operētājsistēma nodrošinā ne tikai iespēju baudīt modernākās Android aplikācijas, bet arī sniegs izstrādātājiem jaunas iespējas Smart TV segmentā,” saka LG Electronics Home Entertainment prezidents un izpilddirektors Havis Kvons (Havis Kwon).

[img]/images/upload/20130522200238.jpg[/img]

Lietotāji varēs izmantot arī LG unikālās tālvadības pults piedāvātās iespējas, kas atvieglos mijiedarbību ar plašo satura klāstu, kas pieejams LG Google TV televizoros. Papildus Magic Remote Qwerty tālvadības pults intuitīvajai funkcionalitātei, LG ieviesīs bezmaksas tālvadības aplikāciju, kas var pārvērst jebkuru Android viedtelefonu vai planšetdatoru par skārienjūtīgu spēļu pulti. LG jaunā pults aplikācija ir ideāls kontroles risinājums lielam interaktīvo spēļu klāstam, kas drīzumā tiks piedāvāts atjauninātajā Google TV televizoru platformā, jo tas sniedz kontroles līmeni, kas ir nepieciešams, lai spēlētu tādas sarežģītākas spēles kā futbolu un braukšanas simulācijas.

Jaunākais aktualizējums arī ietvers LG patentētu 3D Game Changer. Tas rada pilnībā padziļinātu efektu, attēlojot 2D spēles uzlabotā 3D režīmā un nodrošinot efektu, kas iepriekš bija pieejams tikai filmās, kas filmētas ar 3D aprīkojumu.

Android 4.2.2 Jelly Bean būs pieejams kā bezvadu (OTA) lejupielāde esošiem LG Google TV televizoriem ASV, sākot no trešā ceturkšņa, un Korejā šī gada laikā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us