LG aprīkos viedtelefonus ar divkodolu procesoriem

Кompānija LG Electronics grasās nonākt līdzās ar HTC un Motorola – līderiem mobilo ierīču uz Android bāzes tirgū. Dienvidkorejas kompānija plāno līdz gada beigām izlaist desmit „androidofonus” un dažos savos komunikatoru modeļos izmantot divkodolu procesorus. Pirmais sērijas telefons būs budžeta Optimus One: šo aparātu jau septembrī saņems 120 operatori visā pasaulē.

Kā ziņo žurnāla Wall Street Journal blogs, LG izvēlējās high-end klases nākotnes viedtelefoniem otrās paaudzes nVidia Tegra aparāta platformu. Tās sastāvā ietilpst divkodolu procesors ARM Cortex A9 ar frekvenci līdz 1 GHz. Tā nodrošina iespēju izmantot kameras, kuru izšķirtspēja ir līdz 12 milj. pikseļu, un displeju ar 1920×1080 pikseļu izšķirtspēju – t.i. vienkārši atveido Full HD-video un Flash 10.1, labi tiek galā ar «smagām» spēlēm un ekonomiski patērē bateriju. Android un 3D-spēlēm vienkārši „jālido” šādā telefonā.

[img]http://datuve/images/upload/20100827135945.jpg[/img]

Tegra sistēmas komponentes ir izpildītas ar 40-nanometru tehnoloģijas pielietojumu. Tiek atzīmēts, ka pirmie LG Tegra-komunikatori ienāks Optimus virknē un tiks piedāvāti līdz šī gada beigām. Programmas platformas lomu izpildīs Google Android operētājsistēma.

Šogad LG plāno piedāvāt kā minimums vēl 10 jaunus komunikatorus uz dažādu programmu un aparātu platformu pamata. Tie gaidīts, ka kopējais viedtelefonu pārdošanu apjoms pēc 2010.gada datiem sastādīs 5 milj. vienību, bet 2012.gadā LG Electronics cer aizņemt 10% no telefonu un viedtelefonu pasaules tirgus.

Kā avots izmantota blogs.wsj.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us