Lenovo prezentē klēpjdatoru ar diviem monitoriem

„Kāpēc divi ekrāni? Lielākā daļa lietotāju darbojas ar diviem monitoriem pie savām galddatoru stacijām. Mēs gribējām viņiem sniegt visu to, ko ikdienā lieto pie galda,” iemeslus, kādēļ Lenovo izveidojuši klēpjdatoru ar diviem monitoriem, skaidro kompānijas produktu mārketinga menedžeris.

Jaunais Lenovo ThinkPad sērijas produkts W7000ds oficiāli tiks prezentēts CSD 2009 izstādē nākamā gada janvārī, taču daļēja specifikācija zināma jau tagad. Dators būs pieejams ar kādu no četru kodolu Intel Core 2 sērijas procesoriem un Nvidia video risinājumiem. Operatīvā atmiņa būs paplašināma līdz 8 GB, savukārt cieto disku kapacitāte sasniegs 960 gigabaitus kā HDD, tā SSD variantā. Tāpat zināms, ka ierīcei būs iebūvēta skārienjutīga planšete dažādu grafisko darbu veikšanai.

[img]/images/upload/w7000ds.jpg[/img]
Lai arī kompānija izveidoto produktu sauc par mobilo darbstaciju, tās mobilitāte ir apšaubāma – W7000ds ir 17 collu primārais monitors, kam sānā izbīdāms 10,6 collu ekrāns. Mazāko ekrānu iespējams pagriezt 30 grādu leņķī attiecībā pret galveno monitoru. Datora izmērs ir 40,6 x 30,5 x 5,3 centimetri un tā svars ir teju pieci kilogrami.

Paredzams, ka mobilā darbstacija būs pieejama jau janvārī un tās aptuvenā cena varētu būt 3600 ASV dolāri par sākuma komplektāciju.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us