Lenovo piedāvās bezmaksas Windows 7 OS

Lenovo ir paziņojis, ka visi pircēji, kas iegādājušies datoru ar Windows Vista operētājsistēmas Home Premium, Business un Ultimate versijām laika posmā no 26.jūnija līdz 31.janvārim varēs to bez maksas atjaunināt uz Windows 7 operētājsistēmu.

Šis piedāvājums gan attieksies tikai uz mājas vai mazo uzņēmumu pirkumiem. Pircējiem, kas iegādājušies vairāk par 29 datoriem, nāksies izmantot Microsoft [url=http://www.microsoft.com/licensing/]Volume Licensing[/url] programmu.

Lenovo ir kļuvis par otro PC tirgotāju, kas pēdējā laikā piedāvājis šādu bezmaksas atjaunināšanas programmu. Trešdien HP paziņoja, ka piedāvās līdzīgu darījumu pircējiem, kas iegādāsies jaunus datorus līdz 22.oktobrim, kad tirdzniecībā nonāks Windows 7.

Arī Microsoft domā par to, kā mudināt lietotājus iegādāties jaunāko Windows operētājsistēmas versiju. Piektdien uzņēmums paziņoja, ka piedāvās atlaides tiem pircējiem, kas pasūtīs Windows 7 ātrāk. Microsoft arī piedāvā atliktās samaksas programmu, lai iedrošinātu vairāk PC tirgotāju piedāvāt šādu bezmaksas pāreju uz Windows 7.

Gan Microsoft, gan PC tirgotāji cer, ka šādas programmas mudinās patērētājus iegādāties jaunus datorus visas vasaras garumā, nevis gaidīt oktobri, kad klajā nāks Windows 7.

Raksta avots – [url=http://www.v3.co.uk/v3/news/2244955/lenovo-offer-free-windows]V3[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us