Lenovo piedāvā ThinkPad X1 klēpjdatoru

Lenovo saviem klientiem piedāvā jaunumu – ThinkPad X1 klēpjdatoru. Uzņēmums apgalvo, ka šis jaunums ir plānākais un veiktspējas ziņā jaudīgākais savas klases pārstāvis. Klēpjdatora mērķauditorija esot lietotāji-profesionāļi, kam nepieciešams dators darbam ceļojot.

Jaunajam Lenovo klēpjdatoram ir izgaismota tastatūra, kas atvieglos darbu tumsā, akumulators, kas pielāgots ātrai uzlādei, un 13,3 collu displejs, kas pārklāts ar izturīgo Gorilla Glass. Pircēji var izvēlēties kādu no Intel Core i3, i5 vai i7 procesoriem.

„Mūsu klienti vēlas klēpjdatoru, kas apvienotu izklaides iespējas ar jaunākajām veiktspējas un mobilitātes inovācijām, turklāt piedāvātu ērtu un acij tīkamu dizainu,” stāsta Dilips Batia no Lenovo. „Radot ThinkPad X1, mēs ņēmām vērām klientu vēlmes, un aprīkojām to ar netradicionālām darba datoru sastāvdaļām, piemēram, Dolby Home Theater skaņas sistēmu, uzlabotu tastatūru un izturīgu displeju ar Gorilla Glass pārklājumu, neaizmirstot par ThinkPad raksturīgo drošību, pārvaldības ērtumu un izturību.”

[img]http://datuve/images/upload/20110518092233.jpg[/img]
Klēpjdators atbilst astoņām dažādām militārajām izturības prasībām. ThinkPad X1 ir pirmais Lenovo dators, kurā izmantots RapidCharge akumulators, kas līdz 80% uzlādējas 30 minūtēs, ļaujot uzlādēt akumulatoru par 2,5 reizēm ātrāk nekā parastos klēpjdatoru akumulatorus. Turklāt klēpjdatoram var pievienot arī ārējo RapidCharge akumulatoru, kas klēpjdatora darbības laiku pagarinās par līdz pat 10 stundām.

Lenovo ThinkPad X1 klēpjdatoram ir HDMI izeja un Intel Wireless Display tehnoloģija, kas ļauj straumēt 1080p video monitorā vai projektorā. Klēpjdatora tirdzniecība tika uzsākta vakar, tā cena ir sākot no 1400 ASV dolāriem.

[url=http://www.dailytech.com/Lenovo+Launches+ThinkPad+X1+Notebook/article21657.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us