Lenovo pārdevuši 60 miljonus ThinkPad klēpjdatoru

ThinkPad līnijas klēpjdatori ilgu laiku bijuši iecienīts produkts biznesa aprindās. Pirmo ThinkPad klēpjdatoru 1992.gadā izveidoja IBM. Līdz 2000.gadam uzņēmumam izdevās pārdot 20 miljonus šīs līnijas klēpjdatoru. Tagad Lenovo paziņojuši, ka viņi 10 gadu laikā visā pasaulē pārdevuši 60 miljonus ThinkPad klēpjdatoru.

Kopš IBM 1992.gadā izveidoja ThinkPad līniju, tās pārstāvji piedzīvojuši daudzus sasniegumus. ThinkPad datori klēpjdatoru tirgū bija pirmie ar šļakatu drošu tastatūru, pirmie ar iebūvētu optisko diskdzini un pirmie ar iebūvētu Wi-Fi.

„ThinkPad datori ir atzīti par lieliskiem, inovatīviem produktiem, kas darījumu cilvēkiem uzticami kalpojuši jau gandrīz divdesmit gadu,” stāsta Lenovo Think Product Group vecākais viceprezidents Pīters Hortenziuss ([i]Peter Hortensius[/i]). „Lenovo palīdzējuši uzlabot ThinkPad datoru kvalitāti, uzticamību un veiktspēju, turklāt arī nākamajos ThinkPad klēpjdatoros redzēsit mūsu atdevi inovatīvu produktu veidošanai.”

[img]http://datuve/images/upload/20101005174753.jpg[/img]
Lenovo arī paziņojuši, ka paplašinājuši NVIDIA Optimus tehnoloģijas lietojumu, piedāvājot to arī biznesa klases ThinkPad klēpjdatoros. NVIDIA Optimus tehnoloģija automātiski izvēlas vienu no divām grafiskajām platformām, optimizējot akumulatora darbības laiku vai veiktspēju (atkarībā no tā, kas attiecīgajā situācijā nepieciešams). Pagaidām tehnoloģija ir pieejama Lenovo ThinkPad T410, T410s un T510 klēpjdatoros.

[url=http://www.dailytech.com/Lenovo+Celebrates+60+Millionth+ThinkPad/article19795.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us