Lenovo izstrādājuši klēpjdatoru fotogrāfiem un citiem māksliniekiem

IBM saistību pārņēmēji Lenovo vakar paziņojuši par ThinkPad W700 klēpjdatora izlaišanu. Tas ir datorindustrijas veiktspējīgākais nesums mobilajā jomā un īpaši piemērots tiem, kam darbs ar krāsām, fotogrāfijām un mākslu kā tādu ir ikdiena – ierīcē iestrādāts ne tikai digitalizētājs, bet arī krāsu kalibrēšanas ierīce.

ThinkPad W700 veidots kā mobila darbstacija, kas spēj mājās ierasto jaudu iznest arī ārā – uz ielas, pļavā vai kalnos: „Lenovo ar W700 modeli izstrādājuši pavisam jauna tipa mobilo darba staciju. Neviens cits ražotājs nepiedāvā tādu kvalitāti, jaudu un inovācijas, kādas ir šajā datorā. Tas patiesi izaicinās digitālo apstrādi un citas nozares,” lepni skaidro Pīters Hortenzijs (Peter Hortensius), klēpjdatoru biznesa vecākais viceprezidents.

[img]/images/upload/lenovow700_2.jpg[/img]
Datorā apvienotas modernās tehnoloģijas – Nvidia Quadro grafiskā karte (1 GB Quadro FX 3700M PCI Express), Intel Centrino 2 procesoru tehnoloģija (pieejams arī vPro), divi RAID slēgumā savienoti cietie diski (viens no tiem var būt arī SSD tipa) un līdz pat 8 GB operatīvā atmiņa. Papildus tam, ierīcē ir arī dažādu bezvadu savienojumu iespēja, tai skaitā arī popularitāti gūstošais WiMAX; W700 ir ar izcilām multimediju iespējām, ierīcei iespējams izvēlēties Blu-Ray atskaņotāju.

[img]/images/upload/lenovow700.jpg[/img]
ThinkPad mākslinieku datorā iebūvētais krāsu kalibrētājs būs noderīgs ikvienam, kam svarīgi klēpjdatora 17 collu monitorā redzēt visu pēc iespējas precīzāk. Ierīce automātiski kalibrē ekrāna krāsas reizi nedēļā, tādējādi visu laiku uzturot monitoru „formā”. Taču pats interesantākais ir mākslinieciskajā jomā! Ierīcē blakus skārienpaliknim izvietots digitalizētājs, kādu pierasts redzēt nelielas plāksnītes formātā. Braukājot pa to ar irbulīti, iespējams zīmēt datorā uzstādītā attēlu apstrādes programmā.

Vairāk: Ierīces specifikācija

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us