Lenovo, HP un Dell piedāvās klēpjdatorus ar SDXC karšu lasītājiem

Lielākajai daļai šobrīd nopērkamo klēpjdatoru ir SDHC atmiņas karšu lasītāji. Lielākais labums, ko dod šī standartizācija, ir tas, ka lietotāji var izņemt SD vai SDHC karti no fotoaparāta vai kameras un ātri iekopēt datus klēpjdatorā. [url=http://www.dailytech.com/Lenovo+HP+Dell+Integrating+SDXC+Readers+in+New+32nm+Intel+Arrandale+Laptops/article16937.htm]DailyTech[/url] ziņo, ka Lenovo, HP un Dell aktīvi strādā pie klēpjdatoru izstrādes, kuri būs aprīkoti ar jaunā standarta SDXC karšu lasītājiem.

Jaunais SDXC standarts, par kuru tika paziņots šogad, nākamgad sāks aizvietot SDHC. Jaunās atmiņas kartes piedāvās datu pārraides ātrumu līdz pat 300 MB/s un līdz 2TB ietilpību. Ļoti laba ziņa ir tā, ka SDXC karšu lasītāji atpazīs arī SDHC, SD un MMC atmiņas kartes.

Ir kļuvis zināms, ka SDXC atmiņas karšu lasītājus savos klēpjdatoros gatavo Dell, Lenovo un HP, savukārt par Apple šāda informācija pagaidām nav pieejama. Intel drīzumā laidīs klajā savus jaunos uz [i]Westmere[/i] bāzētos 32nm [i]Arrandale[/i] CPU, kas būs lētāki, patērēs mazāk enerģijas un paildzinās klēpjdatora akumulatora darbības laiku. SDXC atmiņas karšu lasītāji būs pieejami klēpjdatoros ar šiem jaunajiem procesoriem.

Pirmās preces ar SDXC atmiņas karšu lasītājiem varētu tikt prezentētas CES 2010 izstādē, kas notiks janvārī.

[url=http://www.dailytech.com/Lenovo+HP+Dell+Integrating+SDXC+Readers+in+New+32nm+Intel+Arrandale+Laptops/article16937.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us