Lenovo atjauninās ThinkPad X300 ultraplāno klēpjdatoru ar X301 modeli

Lenovo izlaistais ThinkPad sērijas dators X300 bija pirmais nopietnais Apple MacBook Air „apmēru” konkurents – tā jauda, lai arī neatbilda šodienas tehnoloģiju attīstībai, bija pietiekama un salīdzināma ar MacBook Air, savukārt ierīces plānums un tajā iekļautās iespējas ļāva veiksmīgāk konkurēt ar Apple produktu. Kompānijai jau padomā nākamais ThinkPad X klēpjdators, kas dienasgaismu ieraudzīs augusta beigās.

Kad tika prezentēts Apple MacBook Air, datoru pasaule tika satricināta ar līdz šim nerealizētu ideju – ultraplānu klēpjdatoru, kas būtu pietiekami jaudīgs ikdienas uzdevumu pildīšanai. Lenovo bija pirmie, kas izstrādāja datoru – MacBook Air konkurentu. Februāra vidū prezentētais dators bija aprīkots ar 1,2 GHz Core 2 Duo procesoru, 64 GB SSD tipa cieto disku, optisko diskdzini un 13,3 collu ekrānu.

[img]http://datuve/images/upload/x301.jpg[/img]
Kompānija lēmusi, ka X300 ir laiks „doties pensijā”, dodot ceļu ThinkPad X301. Kamēr pirmais modelis bija aprīkots ar mazas voltāžas Intel procesoru SL7100, jaunais ThinkPad būs pieejams ar vai nu U9300 (arī 1,2 GHz) vai U9400 (1,4 GHz) procesoriem, kas patērē ļoti maz elektroresursu. Tāpat jaunais produkts būs apgādāts ar DDR3 atmiņas atbalstu, savukārt cietais disks paliks nemainīgs – 64 GB SSD (par papildu samaksu būs iespējams iegādāties modeli ar 128 GB ietilpīgu disku). Izmēros nemainīgajam palikušajam X301 modelim sānā atrodama DisplayPort ligzda un vēlāk būs pieejams arī WiMAX.Lenovo X300 reklāma

Paredzams, ka dators pasaulē būs pieejams no 26. augusta un
tā cena būs ap 2600 ASV dolāriem par standarta komplektāciju.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us