Leap Motion tehnoloģija tagad iekļauta arī virtuālajā vidē

leapmotion

Jau labu laiku atpakaļ ir izskanējušas idejas par Leap Motion, tomēr tagad ir viena komanda, kas ir īstenojusi iecerēto un izstrādājusi Orion – programmatūru, kas integrē Leap Motion kontroli virtuālajā vidē (VR).

Leap Motion tehnoloģijā ir iekļauti ļoti precīzi kustības sensori, kurus var izmantot virtuālajā vidē – tādējādi ar īstām roku kustībām var darīt dažnedažādas lietas. Uzliekot sev VR brilles, cilvēks sev priekšā manīs savas virtuālās rokas un citus objektus ar kurām ir iespējams darboties. Proti, visas rokas un pirkstu kustības reāli atainosies virtuālajā vidē. Cilvēkam ir iespēja pacelt, pabīdīt, aizmest un visādi citādi darboties ar pieejamām lietām un būvēt savu virtuālo pasauli. Kā apgalvo Leap Motion izpilddirektors Maikls Bakvalds (Michael Buckwald), tad Leap Motion cilvēku burtiski ieraus pilnīgi citā pasaulē, kas pārsteigs ar tik reālistiskām sajūtām, it kā tas notiktu reālā dzīvē.

Turklāt Leap Motion ir iestrādāts arī attiecīgs interfeiss, kurā var izvēlēties dažādas objektu struktūras, ko modificēt pēc savas sirds patikas – mainot to lielumu, garumu vai formu, tādējādi piedāvājot lietotājam plašu klāstu, ļaujot vaļu improvizācijai. Šī tehnoloģija sniedz vienreizēju iespēju darināt visādas lietas, izmantojot vien savu iztēli, lai izveidotu pats savu vērienīgo virtuālo pasauli.

Jāatzīst, ka šāda veida tehnoloģija tikai paspilgtinās VR būtību, un pati VR nav aiz kalniem, jo vairākas kompānijas kā Sony, HTC un Oculus plāno savas virtuālās brilles izdot jau šogad.

Zemāk redzamajā video tiek nodemonstrēta demo versija, kurā tiek atainots Leap Motion iespējas:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us