LCD televizoru popularitāte turpina augt

MSNBC ziņojums norāda, ka LCD TV popularitāte pār plazmas televizoriem turpina augt. LCD tehnoloģija turpina uzlaboties gan veiktspējas, gan attēla kvalitātes ziņā, turklāt arī to cenas turpina samazināties. „Ja esat video entuziasts, noteikti joprojām dosiet priekšroku plazmas televizoram. Plazmas TV būs primārā izvēle video entuziastu, kā arī sporta un filmu cienītāju vidū vēl pāris gadus,” MSNBC pastāstīja [i]Canada HiFi[/i] žurnāla redaktors Suave Kaiko ([i]Suave Kajko[/i]).

Arī OLED palielina spiedienu uz LCD un plazmas televizoriem, pietuvinot plazmas televizoru pēdējo stundiņu. Kalifornijas štats ASV (visticamāk laika gaitā arī pārējie štati) apsver iespēju pieņemt enerģijas efektivitātes standartus – daži plazmas televizori noteikti neatbilstu šiem standartiem.

LCD TV cenas turpina krist diezgan ātri, savukārt plazmas televizoru cenas pašreiz ir samērā stabilas. Lielāku LCD ekrānu ražošana izmaksā vairāk nekā vidēja izmēra plazmas ekrānu ražošana, taču arī tas mainās – LCD televizoru cenas turpinās kristies, jo tirgus, kas piedāvā materiālus LCD TV ražotājiem, ir ļoti liels, savukārt plazmas ekrānu ražotājiem šāda greznība nav pieejama.

LCD cenu krišanās ir atsvēru zemāko attēla kvalitātei, tādēļ vairāki žurnālisti un redaktori uzskata, ka pāreja uz LCD televizoriem turpināsies. „LCD televizori ir pārvarējuši pietiekami daudz cenu barjeru, lai patērētāji pieņemtu zemāko attēla kvalitāti. Šī pāreja pēdējo 3-5 gadu laikā ir bijusi diezgan dramatiska,” stāsta [i]Home Theater[/i] redaktors Šeins Buetners ([i]Shane Buettner[/i]).

Raksta avots – [url=http://www.dailytech.com/Plasma+TVs+Fading+as+LCD+TV+Popularity+Continues+to+Rise/article16360.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us